REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Motoryzacja /
  5. Smartfony - Poradniki

Jak zainstalować aplikację Orlen Vitay oraz jak wyrobić kartę, żeby wziąć udział w promocji na paliwo?

Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw, jakakolwiek promocja rodzi masowe zainteresowanie. Ta od Orlenu jest bardzo ciekawa i całkiem opłacalna. By z niej skorzystać, najwygodniej posłużyć się aplikacją Orlen Vitay w telefonie. Wyjaśniamy, jak założyć i zarejestrować konto oraz, jak skorzystać z promocji na tańsze paliwo.

27.06.2022
18:59
ORLEN VITAY. Jak zainstalować aplikację, jak wyrobić kartę?
REKLAMA

Na stacjach benzynowych PKN Orlen obowiązuje nowa promocja na paliwa. Dwa miesiące, trzy tankowania miesięcznie do 50 l, zniżka 30 groszy na każdy litr. Brzmi dobrze, prawda? Trzeba jednak być członkiem klubu lojalnościowego Orlen Vitay, a dodatkową zniżkę otrzymuje się po okazaniu Karty Dużej Rodziny. By skorzystać z promocji, najwygodniej okazać telefon z zainstalowaną i aktywowaną aplikacją Vitay. Jak to zrobić?

REKLAMA

Aplikacja Orlen Vitay - jak założyć?

Orlen zadbał o to, by jego aplikacja dostępna była we wbudowane w większość telefonów sklepy z Aplikacjami. Apkę Vitay można pobrać zarówno z Google Sklep Play, jak i Apple App Store.

 class="wp-image-2235075"

Wystarczy uruchomić aplikację sklepu, wpisać w wyszukiwarkę VITAY, wybrać aplikację VITAY z wyników wyszukiwania, a następnie kliknąć Zainstaluj. Po chwili aplikacja pojawi się w pamięci telefonu i będzie można ją otworzyć.

Karta Vitay - jak wyrobić?

 class="wp-image-2235078"
Karta Vitay - jak wyrobić?

Wyrobienie niezbędnej do skorzystania z promocji karty lojalnościowej Vitay jest na szczęście bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację Vitay i następnie kliknąć w Zarejestruj się.

 class="wp-image-2235081"
Wyrabianie karty Vitay

Otworzy się nowa aplikacja w przeglądarce internetowej i zapyta się, czy użytkownik ma już kartę Vitay i chce ją przenieść do aplikacji, czy też chce ją wyrobić. Należy zaznaczyć drugą opcję i podać dane osobowe. W kolejnym kroku aplikacja Vitay wyśle maila potwierdzającego rejestrację na adres podany w powyższym formularzu. Należy otworzyć tego maila i potwierdzić rejestrację klikając w oznaczony w mailu link.

Jak zarejestrować kartę Vitay?

 class="wp-image-2235084"
Jak zarejestrować kartę Vitay?

Ostatnim krokiem będzie rejestracja karty Vitay w aplikacji. Należy wrócić do aplikacji Vitay zainstalowanej na telefonie, następnie kliknąć przycisk Zaloguj. W oknie, które się pojawi należy wpisać maila i hasło, jakie użytkownik stworzył w poprzednim kroku, zakładając kartę. Od tej pory kod kreskowy karty będzie widoczny na ekranie głównym aplikacji.

 class="wp-image-2235087"
Kupony promocyjne na stacjach Orlen
REKLAMA

Jak skorzystać z promocji na paliwo na Orlenie z aplikacją i kartą Vitay?

Należy pamiętać, że żeby móc zrealizować promocję na 30-groszowe zniżki na paliwo, należy dodatkowo w aplikacji Orlen Vitay aktywować stosowny kupon. Kupony znajdują się w sekcji Kupony, widocznej na dole aplikacji. Należy w nią wejść, wybrać kupon i kliknąć AKTYWUJ. Gotowe. Teraz, dzięki aplikacji i karcie Vitay, możesz zatankować na Orlenie tańsze paliwo z promocji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA