REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Naprawili grę Kangurek Kao. Polacy rozwiązali irytujący problem

Kangurek Kao to seria polskich platformówek, która doczekała się pod koniec maja kolejnej odsłony. Okazało się, że produkcja zjada graczom save'y, ale po nieco ponad tygodniu od debiutu twórcy przygotowali patcha 1.2, który to naprawia. Do tego łatka eliminuje problemy ze ścieżką dźwiękową i zawiera poprawki związane z lokalizacją gry.

05.06.2022
19:05
kangurek-kao-patch-1-2-aktualizacja-save-stany-zapisu-problem
REKLAMA

Nowa odsłona cyklu Kangurek Kao to bardzo udana produkcja od polskiego Tate Multimedia, która została do tego atrakcyjnie wyceniona. Platformówka wydana 27 maja 2022 r. nie udaje blockbustera z kategorii AAA i sprawia graczom masę frajdy, ale deweloperzy niestety nie ustrzegli się pewnych błędów. Na szczęście udało się im już przygotować łatkę, która naprawia najgorszą usterkę związaną z save'ami.

REKLAMA

Czytaj też:

Kangurek Kao - aktualizacja 1.2 eliminuje problem ze stanami zapisu

Gracze, którzy kupili nowego Kangurka Kao na premierę, skarżyli się na to, że ich save'y znikają. Już pod koniec maja twórcy się do tych doniesień odnieśli i przyznali, że problem istnieje i obiecali, że pracują nad rozwiązaniem.

Teraz, po tygodniu, łatka trafiła wreszcie na serwery. Tate Multimedia poinformowała, że błąd z save'ami został zidentyfikowany i wyeliminowany. Oprócz tego patch 1.2 do Kangurka Kao rozwiązał problem znikającego HUD-a po śmierci.

Deweloperzy przygotowali przy okazji poprawki związane ze ścieżką dźwiękową - muzyka jest od teraz odtwarzana poprawnie po opuszczeniu jednej z lokalizacji o nazwie Eternal Well. Do tego dochodzą poprawki związane z wersjami językowymi.

REKLAMA

Niestety jak na razie patch 1.2 do Kangurka Kao dostępny jest wyłącznie na pecetach.

Posiadacze wersji konsolowych muszą uzbroić się w cierpliwość. Polacy z Tate Multimedia poinformowali, że pracują nad tym, że na pozostałych platformach, czyli sprzętach z rodziny PlayStation, Xbox oraz Switch, łatka 1.2 pojawi się, gdy tylko będzie gotowa. Nie podali jednak żadnej konkretnej daty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA