REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Może z dezaprobatą śledzić jak nie robisz 97 rodzajów treningów. Promocja na Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 to sprzęt, który ma funkcje smartwatcha, ale jest zamknięty w formie nieco większej opaski fitnesowej. Druga generacja tego sprzętu właśnie trafia na polski rynek, do tego z promocją na start.

09.06.2022
17:06
Huawei Watch Fit 2
REKLAMA

Huawei Watch Fit 2 to nietypowy sprzęt, który z jednej strony nie wygląda jak typowy smartwatch, a z drugiej, ma właściwie wszystkie funkcje zegarka sportowego. Znajdziemy tu bowiem spory ekran z funkcją always-on, wbudowany GPS, możliwość śledzenia 97 rodzajów treningów, monitorowanie tętna oraz poziomu natlenienia krwi (SpO2), powiadomienia ze smartfona, czy mierzenie snu (z nowym algorytmem TruSleep 2.0) oraz cyklu menstruacyjnego u kobiet.

REKLAMA
 class="wp-image-2214687"

Z Huawei Watch Fit 2 możemy prowadzić rozmowy telefoniczne (jeżeli jesteśmy w zasięgu smartfona), ponieważ ma on wbudowany głośnik i mikrofon. Akumulator opaski trzeba będzie ładować co 10 dni przy typowym użyciu bądź co 7 przy intensywnym użytkowaniu. Akumulator wspiera szybkie ładowanie, dzięki czemu pięć minut na ładowarce pozwoli zapewnić do 24 godz. czasu pracy.

Huawei Watch Fit 2 jest dostępny w trzech edycjach różniących się materiałami i funkcjami.

 class="wp-image-2214690"

Huawei przygotował trzy warianty nowego gadżetu:

  • Huawei Watch Fit 2 Active,
  • Huawei Watch Fit 2 Classic,
  • Huawei Watch Fit 2 Elegant.

Dwie najwyższe wersje, czyli Classic i Elegant, obsługują łączność NFC, ale uwaga: nie do płatności. Huawei wykorzystuje ją tylko do połączenia OneHop. Poza tym wszystkie funkcje są takie same, ale różnią się materiały. Wersja Active jest sprzedawana z silikonowym paskiem, a do wyboru są kolory Sakura Pink, Isle Blue i Midnight Black.

Classic Edition dostępny jest w wersjach Nebula Gray i Moon White, przy czym obie są wyposażone w skórzany pasek. Z koeli wariant Elegant Edition jest sprzedawany w dwóch opcjach: Silver Frost i Premium Gold. Obie z metalową bransoletą mediolańską. Paski we wszystkich wersjach są wymienne.

 class="wp-image-2214693"

We wszystkich wersjach mamy do czynienia z ekranem o przekątnej 1,74 cala z funkcja Always-On. W porównaniu do poprzednika ekran zwiększył rozmiar o ok. 19 proc.

Huawei Watch Fit 2 kupimy w Polsce w promocji na start.

Ceny promocyjne wyglądają następująco:

REKLAMA
  • Huawei Watch Fit 2 Active: 599 zł zamiast 699 zł,
  • Huawei Watch Fit 2 Classic: 699 zł zamiast 799 zł,
  • Huawei Watch Fit 2 Elegant: 849 zł zamiast 999 zł.

Niższe ceny znajdziemy właściwie we wszystkich większych elektromarketach, a promocja obowiązuje do 26 czerwca 2022 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA