REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Życzenia na Dzień Matki 2022. Spersonalizowane kartki i laurki możesz zrobić sam

Życzenia na Dzień Matki zwykle wpisywaliśmy na ręcznie robionych laurkach, jednak dziś za sprawą internetu jest trochę inaczej - królują kartki. W tym artykule przedstawimy 8 sposobów jak upięknić życzenia na dzień matki samodzielnie stworzonymi e-kartkami.

Życzenia na Dzień Matki 2022. Kartki i laurki możesz zrobić sam
REKLAMA

W Polsce życzenia na Dzień Matki składamy tradycyjnie 26 maja. Choć data Dnia Matki różni się w zależności od kraju, jedna cecha pozostaje uniwersalna - dzień ten wiąże się ze składaniem życzeń mamie i tworzenia specjalnych kartek i laurek. Pomimo że czasy się zmieniły i tradycyjne laurki z życzeniami na Dzień Matki tracą na popularności na rzecz ekartek z życzeniami dla mamy, to niezmiennie wszyscy chcemy złożyć mamie wyjątkowe życzenia w oryginalny sposób. W tym artykule podpowiemy 8 sposobów i narzędzi, dzięki którym możesz stworzyć kartki z życzeniami na Dzień Matki

REKLAMA

Życzenia na Dzień Matki - kartki i laurki zrobisz za pomącą darmowych narzędzi i aplikacji

Aplikacja Utwórz kartki z życzeniami

Aplikacja Utwórz kartki z życzeniami pozwala w niezwykle prosty lecz oryginalny sposób złożyć życzenia na Dzień Matki. A to za sprawą ponad dwudziestu szablonów kartek okolicznościowych i laurek, dzięki którym w wyjątkowy sposób możesz okazać wdzięczność i miłość swojej mamie. Kartki i laurki stworzone w aplikacji Utwórz kartki z życzeniami zawierają życzenia dla mamy, które możesz zachować w oryginalnej wersji, edytować lub dopisać własne, dzięki czemu będziesz miał pewność, że życzenia złożone dla mamy na Dzień Matki będą wyjątkowe.

Canva

Canva to uwielbiany na całym świecie program do edycji i obróbki obrazów. Canva zyskała sobie fanów także w Polsce, a to za sprawą prostoty użytkowania, mnogości funkcji oraz wsparcia dla czcionek z polskimi znakami diakrytycznymi. Program ten jest idealny zarówno do stworzenia wirtualnej laurki dla mamy, jak i wkomponowania w nią życzeń na Dzień Matki. Największą zaletą Canvy jest niewątpliwie jej dostępność, gdyż posiada darmowe wersje na telefony z Androidem, iPhone oraz wersję przeglądarkową - bez pobierania, na komputer.

Stwórz kartkę na Dzień Matki w Canvie. Łatwy poradnik Canvy dla początkujących (ang.)

VistaCreate

VistaCreate to program podobny do Canvy, który oferuje tysiące szablonów na różne obrazki z okazji Dnia Matki - w tym na kartki z życzeniami. Szablony w VistaCreate są stworzone w stylu nowoczesnym, posiadając minimalną ilość elementów. Jednocześnie wszystkie szablony mogą być dowolnie edytowane za pomocą clip artów, czcionek, ramek, filtrów i innych ozdobników. Ponadto VistaCreate umożliwia załadowanie własnego zdjęcia jako elementu kartki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że życzenia złożone mamie na Dzień Matki będą wyjątkowe.

Kartki TJA

Kartki z życzeniami na Dzień Matki to jeden z najpopularniejszych działów serwisu kartki TJA. Ten polski portal oferuje nie tylko szablony kartek i laurek na wszystkie święta i okazje celebrowane w Polsce, ale przede wszystkim posiada bazę wielu wierszyków i życzeń - w tym na Dzień Matki. Życzenia możemy zarówno skopiować i użyć do stworzenia kartki dla mamy w innym programie (np. Canvie czy GIMPie) jak i wykorzystać w jednym z szablonów oferowanych przez kartki TJA. W serwisie nie zabrakło też funkcji udostępniania, dzięki czemu kartka z życzeniami na Dzień Matki szybko trafi do mamy poprzez wiadomość email czy post na Facebooku.

CreateGreetingCards

Kreator kartek CreateGreetingCards przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy oprócz elegancko prezentującej się kartki potrzebują również treści życzeń. Bowiem CreateGreetingCards oprócz dziesiątek szablonów kartek i laurek - nie tylko na Dzień Matki - posiada bazę setek różnych życzeń i wierszyków, które zachwycą każdą mamę. Aby nadać kartce wyjątkowości, CreateGreetingCards pozwala na edycję treści tekstu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wyślesz mamie tak wyjątkową kartkę jak i życzenia.

Greetings Island

Greetings Island to mało popularna w Polsce, lecz niezwykle użyteczna strona, na której można stworzyć kartki i laurki na dowolną okazję. Greetings Island posiada w swej bazie setki szablonów, a wyjątkowość serwisu polega na możliwości personalizacji kartki własnymi życzeniami i dedykacją, a kartkę można zarówno wydrukować jak i... wysłać w wirtualnej kopercie! Jeżeli twoja mama mieszka na tyle daleko, że tradycyjna laurka wysłana w kopercie może nie dotrzeć na czas, kartka z życzeniami na Dzień Matki stworzona za pomocą Greetings Island będzie świetną alternatywą. A w przypadku, w którym mama mieszka nieopodal, wydrukowane laurki z życzeniami wygenerowane w serwisie Greetings Island to świetny i szybki sposób na złożenie życzeń mamie dla zapominalskich. Mnogość szablonów w biblitece Greetings Island sprawi, że jest to idealne rozwiązanie na kartki na każdą okazję - nie tylko by złożyć życzenia na Dzień Matki.

PiZap

Laurki stworzone w programie PiZap to kreatywny sposób na stworzenie kartki z życzeniami na Dzień Matki. Choć największym minusem PiZap jest interfejs, który dostępny jest jedynie po angielsku, to dzięki setkom szablonów nawet osoby nieobeznane z programem będą w stanie stworzyć piękną laurkę dla mamy. Jeżeli jednak chcesz podjąć wyzwanie i stworzyć wyjątkową kartkę z życzeniami na Dzień Matki, PiZap będzie do tego świetną aplikacją, a to za sprawą setek czcionek, ozdobnych clip artów, gotowych obrazków i funkcji ich edycji. Ponadto PiZap dostępny jest bez pobierania jako aplikacja przeglądarkowa na komputerze.

GIMP

GIMP to złożony lecz dający ogromne możliwości program komputerowy, który pozwala stworzyć zarówno kartki jak i gify z życzeniami na Dzień Matki. Choć na pierwszy rzut oka GIMP nie wydaje się być najprostszym narzędziem, mnogość dostępnych poradników i wideo sprawia, że GIMP nie sprawi większych problemów nawet początkującym użytkownikom. Jego szerokie możliwości pozwalają zarówno na zrobienie zarówno typowych e-kartek z życzeniami dla mamy, jak i pełnoprawnych, gotowych do druku laurek na Dzień Mamy, w których można wpisać tak wiersze jak i wyjątkowe życzenia na Dzień Matki.

REKLAMA

Życzenia na Dzień Matki 2022. Jaki jest najlepszy sposób?

Życzenia na Dzień Matki można złożyć na wiele kreatywnych sposobów. Osoby szukające prostego i szybkiego rozwiązania na obrazek z życzeniami dla mamy na Dzień Matki na pewno docenią aplikację Utwórz kartki z życzeniami czy serwis Kartki TJA. Natomiast ci kreatywni na pewno zechcą stworzyć laurkę dla mamy w Canvie lub w GIMPie. Niezależnie od tego, które z narzędzi wybierzesz, każde z nich pozwoli ci stworzyć unikalne kartki i w wyjątkowy sposób złożyć życzenia na Dzień Matki.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA