REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Życzenia na Dzień Matki 2022. Wyjątkowe i piękne kartki oraz laurki zrobisz sam. Oto aplikacje

Życzenia na Dzień Matki zwykle wpisywaliśmy na ręcznie robionych laurkach, jednak dziś za sprawą internetu jest trochę inaczej - królują e-kartki, które można wysłać mailem lub przez Facebooka na odległość. Kartki nie muszą być gotowe - mogą być wyjątkowe i piękne, ponieważ w łatwy sposób zrobisz je samodzielnie - na komputerze lub telefonie. W tym artykule przedstawimy osiem sposobów, jak upięknić życzenia na dzień matki samodzielnie stworzonymi e-kartkami.

26.05.2022
7:38
Życzenia na Dzień Matki 2022. Kartki i laurki możesz zrobić sam
REKLAMA

W Polsce życzenia na Dzień Matki składamy tradycyjnie 26 maja. Choć data Dnia Matki różni się w zależności od kraju, jedna cecha pozostaje uniwersalna - dzień ten wiąże się ze składaniem życzeń mamie i tworzenia specjalnych kartek i laurek. Pomimo że czasy się zmieniły i tradycyjne laurki z życzeniami na Dzień Matki tracą na popularności na rzecz ekartek z życzeniami dla mamy, to niezmiennie wszyscy chcemy złożyć mamie wyjątkowe życzenia w oryginalny sposób. W tym artykule podpowiemy 8 sposobów i narzędzi, dzięki którym możesz stworzyć kartki z życzeniami na Dzień Matki

REKLAMA

Życzenia na Dzień Matki - kartki i laurki zrobisz za pomącą darmowych narzędzi i aplikacji

Aplikacja Utwórz kartki z życzeniami ma 20 szablonów na Dzień Matki

Aplikacja Utwórz kartki z życzeniami pozwala w niezwykle prosty lecz oryginalny sposób złożyć piękne i wyjątkowe życzenia na Dzień Matki. A to za sprawą ponad dwudziestu szablonów kartek okolicznościowych i laurek, dzięki którym w wyjątkowy sposób możesz okazać wdzięczność i miłość swojej mamie. Kartki i laurki stworzone w aplikacji Utwórz kartki z życzeniami zawierają życzenia dla mamy, które możesz zachować w oryginalnej wersji, edytować lub dopisać własne, dzięki czemu będziesz miał pewność, że życzenia złożone dla mamy na Dzień Matki będą wyjątkowe.

 class="wp-image-2163816"

Canva

Canva to uwielbiany na całym świecie program do edycji i obróbki obrazów. Canva zyskała sobie fanów także w Polsce, a to za sprawą prostoty użytkowania, mnogości funkcji oraz wsparcia dla czcionek z polskimi znakami diakrytycznymi. Program ten jest idealny zarówno do stworzenia pięknej, wirtualnej laurki dla mamy, jak i wkomponowania w nią życzeń na Dzień Matki. Największą zaletą Canvy jest niewątpliwie jej dostępność, gdyż posiada darmowe wersje na telefony z Androidem, iPhone oraz wersję przeglądarkową - bez pobierania, na komputer.

Stwórz kartkę na Dzień Matki w Canvie. Łatwy poradnik Canvy dla początkujących (ang.)

VistaCreate

VistaCreate to program podobny do Canvy, który oferuje tysiące szablonów na różne obrazki z okazji Dnia Matki - w tym na kartki z życzeniami. Szablony w VistaCreate są stworzone w stylu nowoczesnym, posiadając minimalną ilość elementów. Jednocześnie wszystkie szablony mogą być dowolnie edytowane za pomocą clip artów, czcionek, ramek, filtrów i innych ozdobników. Ponadto VistaCreate umożliwia załadowanie własnego zdjęcia jako elementu kartki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że życzenia złożone mamie na Dzień Matki będą wyjątkowe.

 class="wp-image-2163810"

Kartki TJA

Kartki z życzeniami na Dzień Matki to jeden z najpopularniejszych działów serwisu kartki TJA. Ten polski portal oferuje nie tylko szablony kartek i laurek na wszystkie święta i okazje celebrowane w Polsce, ale przede wszystkim posiada bazę wielu wierszyków i życzeń - w tym na Dzień Matki. Życzenia możemy zarówno skopiować i użyć do stworzenia kartki dla mamy w innym programie (np. Canvie czy GIMPie) jak i wykorzystać w jednym z szablonów oferowanych przez kartki TJA. W serwisie nie zabrakło też funkcji udostępniania, dzięki czemu kartka z życzeniami na Dzień Matki szybko trafi do mamy poprzez wiadomość email czy post na Facebooku.

 class="wp-image-2162685"

CreateGreetingCards

Kreator kartek CreateGreetingCards przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy oprócz elegancko prezentującej się kartki potrzebują również treści życzeń. Bowiem CreateGreetingCards oprócz dziesiątek szablonów kartek i laurek - nie tylko na Dzień Matki - posiada bazę setek różnych życzeń i wierszyków, które zachwycą każdą mamę. Aby nadać kartce wyjątkowości, CreateGreetingCards pozwala na edycję treści tekstu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wyślesz mamie tak wyjątkową kartkę jak i życzenia.

 class="wp-image-2162598"

Greetings Island

Greetings Island to mało popularna w Polsce, lecz niezwykle użyteczna strona, na której można stworzyć kartki i laurki na dowolną okazję. Greetings Island posiada w swej bazie setki szablonów, a wyjątkowość serwisu polega na możliwości personalizacji kartki własnymi życzeniami i dedykacją, a kartkę można zarówno wydrukować jak i... wysłać w wirtualnej kopercie! Jeżeli twoja mama mieszka na tyle daleko, że tradycyjna laurka wysłana w kopercie może nie dotrzeć na czas, kartka z życzeniami na Dzień Matki stworzona za pomocą Greetings Island będzie świetną alternatywą. A w przypadku, w którym mama mieszka nieopodal, wydrukowane laurki z życzeniami wygenerowane w serwisie Greetings Island to świetny i szybki sposób na złożenie życzeń mamie dla zapominalskich. Mnogość szablonów w biblitece Greetings Island sprawi, że jest to idealne rozwiązanie na kartki na każdą okazję - nie tylko by złożyć życzenia na Dzień Matki.

 class="wp-image-2162664"

PiZap

Laurki stworzone w programie PiZap to kreatywny sposób na stworzenie kartki z życzeniami na Dzień Matki. Choć największym minusem PiZap jest interfejs, który dostępny jest jedynie po angielsku, to dzięki setkom szablonów nawet osoby nieobeznane z programem będą w stanie stworzyć piękną laurkę z życzeniami dla mamy. Jeżeli jednak chcesz podjąć wyzwanie i stworzyć wyjątkową kartkę z życzeniami na Dzień Matki, PiZap będzie do tego świetną aplikacją, a to za sprawą setek czcionek, ozdobnych clip artów, gotowych obrazków i funkcji ich edycji. Ponadto PiZap dostępny jest bez pobierania jako aplikacja przeglądarkowa na komputerze.

 class="wp-image-2163813"

GIMP

GIMP to złożony lecz dający ogromne możliwości program komputerowy, który pozwala stworzyć zarówno kartki jak i gify z życzeniami na Dzień Matki. Choć na pierwszy rzut oka GIMP nie wydaje się być najprostszym narzędziem, mnogość dostępnych poradników i wideo sprawia, że GIMP nie sprawi większych problemów nawet początkującym użytkownikom. Jego szerokie możliwości pozwalają zarówno na zrobienie zarówno typowych e-kartek z życzeniami dla mamy, jak i pełnoprawnych, gotowych do druku laurek na Dzień Mamy, w których można wpisać tak wiersze jak i wyjątkowe życzenia na Dzień Matki.

Życzenia na Dzień Matki 2022. Jaki jest najlepszy sposób?

Życzenia na Dzień Matki można złożyć na wiele kreatywnych sposobów. Osoby szukające prostego i szybkiego rozwiązania na obrazek z życzeniami dla mamy na Dzień Matki na pewno docenią aplikację Utwórz kartki z życzeniami czy serwis Kartki TJA. Natomiast ci kreatywni na pewno zechcą stworzyć laurkę dla mamy w Canvie lub w GIMPie. Niezależnie od tego, które z narzędzi wybierzesz, każde z nich pozwoli ci stworzyć unikalne kartki i w wyjątkowy sposób złożyć życzenia na Dzień Matki.

REKLAMA

A jeżeli nie chcesz wysyłać mamie elektronicznej kartki z życzeniami, zawsze możesz zrobić tradycyjną laurkę na Dzień Matki.

Kartki i laurki na Dzień Mamy DIY
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA