1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

MediaMarkt i M-loteria: do wygrania hulajnogi Xiaomi i konsole PS5

Lokowanie produktu: MediaMarkt

MediaMarkt startuje z nową promocją na wiosnę. Klienci mogą wziąć udział w M-loterii i wygrać nagrody w postaci elektrycznych hulajnóg marki Xiaomi oraz konsol PlayStation 5. Jakie są zasady i co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji i mieć szansę na wygraną? Sprawdzamy.

09.05.2022
19:58
mediamarkt-m-loteria-hulajnogi-xiaomi-ps5-nagrody 0

M-Loteria to nowa promocja sieci sklepów MediaMarkt skierowana do miłośników nowych technologii. Akcja potrwa cztery tygodnie i do zdobycia w jej ramach będzie ponad 400 nagród, w tym hulajnogi i konsole do gier.

Kto może wziąć udział w M-Loterii MediaMarkt?

Sieć sklepów z elektroniką kieruje swoją nową akcję promocyjną do wszystkich klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 500 zł - czy to stacjonarnie, czy to w sklepie internetowym. To właśnie oni będą mogli odebrać nagrody w jedną z kolejnych sobót. Sklep się przy tym chwali, że to pierwsza tego typu akcja zorganizowana na naszym rynku.

Co można wgrać w M-Loterii?

Sklep przygotował ponad 400 nagród do wygrania w ramach swojej M-Loterii. Na najciekawsze z nich wyglądają hulajnogi elektryczna marki Xiaomi (Mi Electric Scooter 3) możliwe do zdobycia co tydzień, a do tego w ramach finału akcji będzie można wygrać konsolę marki Sony (w wersji Digital Edition z 3-miesięczną subskrypcją PS Plus).

Ponieważ mamy już wiosnę, hulajnoga elektryczna może okazać się świetnym środkiem transportu, a zakup PlayStation 5 w rekomendowanej przez producenta cenie nadal graniczy z cudem, bo ten sprzęt nadal rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Z tego powodu M-loteria nie lada gratka dla wszystkich klientów sklepu, w tym fanów gier wideo.

M-Loteria: termin trwania promocji

Akcja promocyjna MediaMarkt rozpoczyna się dzisiaj, 9 maja 2022 r. Aż do 3 czerwca 2022 r. klienci, którzy zrobią zakupy za min. 500 zł będą mogli zgłosić chęć udziału w M-Loterii poprzez stronę internetową mediamarkt.pl. Losowania będą przeprowadzane w kolejne soboty: 14 maja, 21 maja, 28 maja i 4 czerwca. Co istotne, paragony z pierwszego losowania będą uwzględniane w kolejnych.

mediamarkt-m-loteria-hulajnogi-xiaomi-ps5-nagrody class="wp-image-2169855"
Nowa promocja w MediaMarkt to M-Loteria

MediaMarkt zachęca do odwiedzania swoich salonów w soboty

Co tydzień w sobotę wszystkie salony MediaMarkt będą ogłaszały zwycięzców w ramach loterii. Sieć sklepów zachęca do tego, aby klienci, którzy wzięli udział w akcji, odwiedzili placówkę wskazaną podczas rejestracji, aby osobiście sprawdzić wyniki.

Lokowanie produktu: MediaMarkt
Najnowsze
Zobacz komentarze