REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Możesz kupić frisbee za 300 zł. Ma LEDy, żyroskop i logo Cyberpunk 2077

NCPD donosi, że w powietrzu pojawiły się nowe, niezidentyfikowane obiekty latające noszące oznakowanie Tyger Claws. Ich występowanie w znacznym nasileniu zaobserwowano w Japantown i okolicach. Świadkowie mówią o nadzwyczajnej szybkości i zabójczej gracji. To dyski frisbee, które CD Projekt RED Gear sprzedaje za 320 zł.

22.04.2022
21:36
Cyberpunk 2077 x miBee
REKLAMA

Choć hype wokół gry Cyberpunk 2077 nieco przycichł, to nigdy nie było lepszego momentu, by wejść do świata tej gry. Po pierwsze, tytuł został załatany i obecnie działa bardzo dobrze na każdej platformie, a po drugie, pojawia się w kolejnych promocjach w cenie poniżej 100 zł.

REKLAMA

CD Projekt RED nie daje zapomnieć o tym wyjątkowym tytule, a najnowszym pomysłem na utrzymanie zainteresowania graczy są dyski frisbee wzorowane na motywach z gry. Taki dysk jest gadżetem, który można zamówić ze strony CD projekt RED Gear w cenie 320 zł. Do tego trzeba doliczyć jeszcze 12 zł za przesyłkę.

Cyberpunk 2077 x miBee: Latający dysk LED Tyger Claws. O co tu chodzi?

Zespół CD Projekt RED Gear zaprojektował dysk frisbee z żyroskopem i LED-ami. W istocie mamy tu do czynienia z frisbee wyprodukowanym przez firmę miBee, na które CD Projekt RED Gear zaprojektowało grafikę nawiązującą do gry Cyberpunk 2077. Grafika bazuje na motywach wykorzystywanych przez gang Tyger Claws znany ze świata gry.

Jako że mamy do czynienia z gadżetem ze świata Cyberpunka, nie mogło zabraknąć futurystycznych rozwiązań. Frisbee ma na całym obwodzie dziesiątki LED-ów, które mogą świecić w różnych kolorach i układach. Całość wspiera żyroskop, który potrafi wykryć pozycję dysku w powietrzu i dostosować do niego światło. Przykładowo, kiedy trzymamy dysk w rękach, światło może go okrążać, co sprawia wrażenie, jakby dysk kręcił się w dłoni. Można też zrobić na odwrót: dysk w powietrzu może udawać, że się nie kręci, a porusza niczym statek UFO.

 class="wp-image-2147967"
REKLAMA

Tryby świecenia zmienia się poprzez potrząsanie dyskiem, a całość jest zasilana z wbudowanego akumulatora ładowanego poprzez USB. Dysk waży sporo, bo 200 g i ma średnice 27 cm. Sprzęt jest na szczęście wodoodporny.

To już kolejny fizyczny gadżet z gry, który trafił do fizycznego świata. Warto przypomnieć, że w sprzedaży był już sprzęt gamingowy z motywami z Cyberpunka 2077. Byłą to m.in. karta grafiki NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, konsola Xbox One X w specjalnej edycji Cyberpunk, zewnętrzny HDD firmy Seagate nawiązujący do Cyberpunka 2077, Seagate FireCuda 520 SSD Cyberpunk 2077 Limited Edition, czy mysz Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA