Kradną unikatowe rośliny. Wyrywają je z korzeniami, rozkopują parki narodowe. Nowa plaga w Polsce
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego poinformował na swoim facebookowym profilu o zuchwałej kradzieży tropikalnej rośliny. Ktoś chciał mieć u siebie w domu prawdziwy unikat. Takich fanatyków jest w Polsce coraz więcej i nie przepuszczają nawet parkom narodowym.

REKLAMA