REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Kartki z życzeniami na Nowy Rok 2022. Stwórz własną ekartkę - oto 9 aplikacji i narzędzi

Spersonalizowane kartki na Nowy Rok to świetny sposób na złożenie noworocznych życzeń tak bliskim, jak i współpracownikom. Oto nasza lista 9 aplikacji i narzędzi, które pozwolą na samodzielne stworzenie darmowej ekartki z życzeniami noworocznymi na 2022 rok.

30.12.2021
5:42
Kartki z życzeniami na Nowy Rok 2022. Stwórz swoją ekartkę
REKLAMA

Kartki na sylwestra i Nowy Rok nie są aż tak popularne jak te na Boże Narodzenie, ponieważ często świąteczne kartki zawierają życzenia na obie te okazje. Niekiedy jednak zdarza się, że z różnych względów składa się noworoczne życzenia osobno. Częste wyjazdy w tym okresie sprawiają, że możliwe do wysłania w każdym momencie wirtualne ekartki z życzeniami na Nowy Rok zyskują na popularności. W tym artykule podpowiemy, gdzie można stworzyć unikalne kartki na Nowy Rok.

REKLAMA

Kartki z życzeniami na Nowy Rok. Tu stworzysz spersonalizowane ekartki

Aplikacja Stwórz kartki z życzeniami

 class="wp-image-1991333"

Kartki z życzeniami na Nowy Rok możesz stworzyć w prostej aplikacji Stwórz kartki z życzeniami. To darmowe narzędzie oferuje gotowe kartki z edytowalnymi życzeniami noworocznymi. Kartki na Nowy Rok znajdujące się w Stwórz kartki z życzeniami są zaprojektowane w sposób prosty, lecz elegancki. Ponadto aplikacja posiada wbudowane opcje udostępniania, dzięki czemu za jednym dotknięciem ekranu udostępnisz kartkę na Facebooku lub wyślesz ją w wiadomości email.

Aplikacja Canva

 class="wp-image-1991291"

Canva to ceniona na całym świecie darmowa aplikacja mobilna służąca do tworzenia i edycji wszelkiego rodzaju obrazów - grafik do postów na media społecznościowe, kolaży, grafik do newsletterów. Canvę z powodzeniem wykorzystać możesz również do stworzenia kartki z życzeniami na Nowy Rok. Dzięki bogatej kolekcji szablonów w Canvie możesz stworzyć imponującą ekartkę bez posiadania zaawansowanej wiedzy i umiejętności z dziedziny grafiki. Imponująca baza szablonów oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że Canva świetnie nada się do robienia ekartek na każdą okazję.

Aplikacja Desygner

 class="wp-image-1991294"

Jeżeli chcesz stworzyć własną kartkę na Nowy Rok na telefonie bez korzystania z Canvy, może zainteresować cię Desygner. Ta darmowa aplikacja do edycji i tworzenia grafiki stanowi nie tylko alternatywne rozwiązanie dla kreatywnych osób, ale przede wszystkim pozwala tworzyć darmowe kartki na Nowy Rok oraz inne okoliczności. Twórcy Desygnera przygotowali dla użytkowników dziesiątki edytowalnych szablonów, dzięki czemu nawet osoba niezaznajomiona z programami graficznymi będzie w stanie stworzyć atrakcyjną ekartkę.

Strona Kartki TJA

 class="wp-image-1991312"

Kartki na Nowy Rok stworzone w serwisie TJA to kolejny ciekawy sposób na złożenie życzeń osobom bliskim online. TJA posiada kilkadziesiąt różnych szablonów kartek, z których każdy oferuje możliwość edycji życzeń i wpisania adresata i nadawcy. Tworzenie kartek w serwisie TJA jest całkowicie darmowe, a stworzone ekartki można zarówno pobrać, jak i wysłać poprzez media społecznościowe. Oprócz kartek na Nowy Rok, serwis posiada kreator kartek online również na inne okazje i okoliczności.

Strona CreateGreetingCards

 class="wp-image-1991318"

Strona CreateGreetingCards to serwis od twórców aplikacji Stwórz kartki z życzeniami. Obie wersje serwisu - kreator kartek online i aplikacja z kartkami na telefon - posiadają równie piękne ekartki na Nowy Rok i inne okazje. Dostępne w serwisie szablony posiadają możliwość pełnej edycji tekstu, a co więcej wszystkie z czcionek zastosowanych w projektach posiadają wsparcie dla polskich znaków diakrytycznych, dzięki czemu bez problemu możesz wpisać dowolne życzenia na kartce noworocznej.

Srona Greetings Island

 class="wp-image-1991315"

Greetings Island to propozycja dla tych, którzy chcą zaskoczyć nietuzinkową formą lub chcą stworzyć kartkę noworoczną, prezentującą się dobrze zarówno na ekranie, jak i po wydruku. Ten amerykański serwis oferuje szereg bezpłatnych projektów kartek i zaproszeń na wiele świąt oraz różnych okazji. Każdy szablon może zostać zmodyfikowany nie tylko na okładce, ale i w środku, gdyż unikalną funkcją Greetings Island jest wirtualne wysyłanie kartek w wirtualnej kopercie. Po wpisaniu adresu email adresata, dostaje on na maila wirtualną kopertę, którą otwiera za pomocą kliknięcia. Tak zaprojektowane kartki na Nowy Rok można również bezpłatnie pobrać i wydrukować. Jedynym mankamentem serwisu jest brak wsparcia dla języka polskiego.

Program Canva

Canva - poza cenioną aplikacją na telefon - oferuje także darmowy program online do tworzenia i edycji grafiki. Komputerowa wersja Canvy zapewnia bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs i tak jak jej mini wersja mobilna posiada wiele szablonów kartek noworocznych. Osoby pragnące stworzyć unikalne kartki na Nowy Rok znajdą w Canvie wszystko to, czego potrzebują do stworzenia kartki z życzeniami na Nowy Rok - ozdobne elementy, tła czy czcionki. 

Jak zrobić kartkę okolicznościową w serwisie CANVA

Program VistaCreate (dawniej Crello)

 class="wp-image-1991297"

Ciekawe i darmowe kartki na Nowy Rok? Z odpowiedzią przychodzi VistaCreate (dawniej znane jako Crello), bezpłatny program online do tworzenia grafiki, który świetnie sprawdzi się do stworzenia unikalnej ekartki. Oprócz gotowych szablonów, gotowych do wysłania po wpisania tekstu, VistaCreate oferuje proste opcje animacji kartek. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystać program do stworzenia kartki noworocznej od podstaw. Bogata biblioteka palet kolorów, fontów, naklejek i innych elementów sprawi, że każda ekartka na Nowy Rok będzie jedyna w swoim rodzaju.

Program GIMP

Znany również jako darmowy Photoshop, GIMP to bezpłatny program do obróbki grafiki typu open source. GIMP - w przeciwieństwie do Canvy i VistaCreate - nie jest aż tak prosty i intuicyjny w obsłudze. Jednakże relatywne skomplikowanie rekompensuje nieporównywalnymi do innych darmowych programów możliwościami tworzenia kartek życzeniami na Nowy Rok. W tym tworzenia animacji czy projektowania kartek o prawdziwie profesjonalnym wyglądzie - również możliwych do druku. Dzięki ogromnemu gronu użytkowników, GIMP posiada dużą bazę poradników i dodatkowych materiałów, która ułatwia pracę z programem.

GIMP -jak zrobić noworoczną grafikę, czyli kartka z życzeniami na Nowy Rok!
REKLAMA

Kartki z życzeniami noworocznymi 2022 - zrób to sam!

Kartki z życzeniami na Nowy Rok są relatywnie rzadziej wysyłane niż te na Boże Narodzenie, ale twórcy oprogramowania nie zapomnieli o nich. Dostępne za darmo aplikacje, strony i programy pozwalają na samodzielne stworzenie i wysłanie spersonalizowanej ekartki. Nawet jeżeli nie jesteś obeznany w programach graficznych, zestaw gotowych szablonów i intuicyjne interfejsy poszczególnych aplikacji zrobią noworoczne kartki z życzeniami za Ciebie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA