ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Kartki świąteczne z życzeniami na Boże Narodzenie. 9 stron i aplikacji do zrobienia własnej ekartki

Ekartki świąteczne na Boże Narodzenie to popularny sposób na wysyłanie bliskim życzeń online - za pomocą telefonu lub komputera. W tym artykule przedstawimy dziewięć narzędzi, stron i aplikacji pozwalających na tworzenie i wysyłanie darmowych i spersonalizowanych kartek z życzeniami na święta Bożego Narodzenia.

23.12.2022 11.50
Kartki świąteczne z życzeniami na Boże Narodzenie: zrób własną ekartkę
REKLAMA

Ekartki świąteczne z życzeniami na Boże Narodzenie zaczęły w ostatnich latach wypierać tradycyjne kartki wysyłane pocztą. Nie tylko ze względu na szybkość doręczenia przesyłki czy koszt, ale również ze względu na opcje personalizacji i możliwość wielokrotnego użycia jednego projektu. Tworzenie ekartek świątecznych stało się w ostatnich latach niesamowicie proste i dostępne, dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy poradzą sobie ze stworzeniem i wysłaniem życzeń świątecznych w postaci ekartki na Boże Narodzenie.

REKLAMA

Ekartki z życzeniami świątecznymi na Boże Narodzenie - 9 darmowych narzędzi i aplikacji:

Stwórz kartki z życzeniami świątecznymi na telefonie

Stwórz kartki z życzeniami to bardzo prosta aplikacja na telefon pozwalająca edytować i wysyłać ekartki na Boże Narodzenie. Aplikacja ta zawiera kilkadziesiąt szablonów, w których możesz zmienić nazwę adresata oraz dodać swój podpis. Stwórz kartki z życzeniami poza tekstem nie pozwala edytować wyglądu kartki, lecz posiada wbudowane opcje udostępniania i wysyłania ekartek na Boże Narodzenie.

 class="wp-image-1983386"

Canva na telefonie

Canva to najpopularniejsza darmowa aplikacja mobilna do edycji grafiki. Poza szeroką gamą szablonów grafik na media społecznościowe, oferuje też szablony ekartek okolicznościowych. Wszystkie projekty dostępne w Canvie są w pełni edytowalne, a sama aplikacja oferuje zarówno bogaty zasób elementów możliwych do użycia jak i pozwala na załadowanie własnych zdjęć do projektu. Canva to świetna aplikacja do tworzenia ekartek, nie tylko na Boże Narodzenie

 class="wp-image-1983389"

Desygner

Tworzenie ekartek z życzeniami świątecznymi na Boże Narodzenie jest możliwe również w Desygner, aplikacji mobilnej pozwalającej tworzyć i edytować grafikę. Desygner w wielu aspektach podobny jest do Canvy - posiada on wiele funkcji edycji obrazu oraz wiele szablonów, w tym ekartek na Boże Narodzenie. Prosty w obsłudze i intuicyjny, Desygner to świetna alternatywa jeżeli chcesz samodzielnie stworzyć ekartkę na wiele okazji.

 class="wp-image-1983392"

Spersonalizowane ekartki na Boże Narodzenie od TJA

 class="wp-image-1981916"

Przechodzimy do narzędzi dostępnych w przeglądarkach internetowych. Ekartki na Boże Narodzenie z własnymi życzeniami to jedna z opcji oferowanych przez serwis TJA. To popularny serwis rozrywkowy udostępniający tapety, życzenia, dowcipy czy zabawne SMSy. Wśród wielu treści na stronie, największą popularnością cieszą się ekartki na każdą okazję, które dodatkowo można spersonalizować własnym podpisem. Gotową kartkę można od razu wysłać wiadomością email, udostępnić na Facebooku czy pobrać na komputer. Ekartki stworzone na TJA posiadają znak wodny.

CreateGreetingCards

 class="wp-image-1981913"

CreateGreetingCards to strona oferująca setki ekartek okolicznościowych z możliwością edycji zarówno podpisu jak i samej treści życzeń. Serwis ten oferuje skromne lecz efektowne projekty ekartek na każdą okazję, w tym oczywiście i z życzeniami na święta Bożego Narodzenia. Tak jak portal TJA, i ten serwis tworzy na stworzonych ekartkach znak wodny. Obszerne zasoby grafik, opcje dostosowywania treści oraz udostępniania ich sprawiają, że ekartki oferowane przez CreateGreetingCards to idealny sposób na złożenie życzeń przez internet. 

Greetings Island

 class="wp-image-1981919"

Nasz trzeci sposób na ekartki na Boże Narodzenie to amerykański serwis Greetings Island. Ta wyspecjalizowana w wysyłaniu ekartek strona pozwala na tworzenie szerokiej gamy ekartek - w tym ezaproszeń, ekartek z podziękowaniami czy ekartek z gratulacjami - na wiele okazji. Greetings Island pozwala na nie tylko stworzenie ekartki na święta z własnymi życzeniami, ale także przygotowanie pliku do druku oraz wysłanie kartki w wirtualnej kopercie na email. Choć serwis dostępny jest jedynie w języku angielskim, posiada on bardzo intuicyjne menu, które nie sprawi większych trudności w obsłudze oraz wysłaniu eleganckiej i darmowej ekartki na święta.

Canva w przeglądarce

Canva to darmowy edytor grafiki w przeglądarce. Choć sama w sobie nie jest programem przeznaczonym tylko i wyłącznie do tworzenia kartek, w swoich zasobach posiada wiele szablonów, grafik i materiałów pozwalających na samodzielne tworzenie ekartek na Boże Narodzenie. Dzięki szerokiej bazie użytkowników Canvy, program ten posiada bardzo wiele poradników umożliwiających nauczenie się pracy z aplikacją i samodzielne stworzenie kartek na święta na komputerze.

Jak zrobić kartkę świąteczną w Canva?

Crello

 class="wp-image-1981925"

Canva nie jest jedyną aplikacją pozwalającą na tworzenie ekartek na Boże Narodzene. Crello to kolejny darmowy program do edycji grafiki w przeglądarce. W porównaniu do Canvy posiada znacznie mniej funkcji, jednakże jest jeszcze prostszy w obsłudze. Opcje edycji grafiki w Crello są skierowane przede wszystkim do osób tworzących obrazy na potrzeby mediów społecznościowych, dzięki czemu ekartka stworzona w Crello będzie prezentować się dobrze zarówno w wiadomości email jak i w poście na Facebooku.

GIMP

GIMP to jedna z naszych metod na tworzenie ekartek na Boże Narodzenie. GIMP to bezpłatny program do edycji grafiki, cieszący się tytułem “darmowego Photoshopa”. Program ten jest definitywnie najbardziej złożoną opcją tworzenia ekartek jednakże wraz z mnogością opcji, przychodzi mnogość możliwości. Ze wszystkich wymienionych opcji, samodzielne stworzenie kartki w GIMPie daje najwięcej opcji personalizacji - włącznie z dodaniem animacji (np. padającego śniegu czy błysku gwiazd). Choć GIMP wymaga nie tylko inwencji twórczej, ale i samodzielnego wysłania kartki do adresata, dzięki mnogości dostępnych w internecie poradników i materiałów, za pomocą tego programu można stworzyć najpiękniejsze ekartki na Boże Narodzenie.

GIMP 💻 Jak zrobić noworoczną grafikę, czyli kartka z życzeniami na Nowy Rok!
REKLAMA

Spersonalizowane ekartki na Boże Narodzenie - łatwo i za darmo

Ekartki na Boże Narodzenie to prosty, darmowy lecz i efektowny sposób na złożenie życzeń bliskim. Zdobycze technologii pozwalają na nie tylko na wysłanie już przygotowanych kartek, ale także ich personalizację czy samodzielne tworzenie za pomocą takich aplikacji jak np. Canva. Osoby mniej biegłe w grafice zawsze mogą skorzystać z gotowych generatorów ekartek na Boże Narodzenie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA