REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie ma czasu na pytania, leć na Amazon.de i kup Kindle’a Paperwhite 4 w świetnej promocji

Kindle Paperwhite 4 to bez dwóch zdań najbardziej opłacalny czytnik e-booków w ofercie Amazonu. Dziś kupisz go w jeszcze lepszej cenie niż zwykle.

18.08.2021
15:23
Kindle Paperwhite 4 dostępny dziś w świetnej promocji
REKLAMA

Amazon.de przecenił Kindle’a Paperwhite 4 o ponad 40 proc. Jeśli jeszcze nie masz czytnika e-booków, lub poszukujesz takowego na prezent, lepsza okazja może się w najbliższej przyszłości nie powtórzyć.

REKLAMA

Kindle Paperwhite 4 w promocji.

Dziś (18.08.2021 r) i do jutra do godziny 9:00 na Amazon.de znajdziemy czytnik w wersji z reklamami przeceniony o 50 euro w przypadku wersji z kolorowymi obudowami i 40 euro w przypadku wersji czarnej. Za niebieski, zielony i liliowy wariant zapłacimy teraz 70 euro, czyli niespełna 330 zł, zaś za wersję czarną 80 euro, czyli nieco ponad 360 zł. Dostawa do Polski jest oczywiście darmowa.

Kindle Paperwhite 4 promocja class="wp-image-1826410"
Kindle Paperwhite 4 w promocji na Amazon.de

Jest to podstawowy wariant z 8 GB miejsca na dane, ale jeśli ograniczamy się do czytania książek, a nie komiksów czy czasopism, pomieścimy na nim tysiące pozycji.

Kindle Paperwhite 4 promocja class="wp-image-1826407"
Kindle Paperwhite 4 w promocji na Amazon.de

Oczywistym haczykiem tej promocji jest obecność reklam na wygaszaczu ekranu, ale nie jest to jakkolwiek uciążliwe – reklamy wyświetlają się tylko wtedy, gdy nie korzystamy z czytnika, więc będziemy je oglądać jedynie włączając urządzenie i to tylko przez parę sekund. Niewielkie poświęcenie w zamian za tak dużą obniżkę ceny zakupu.

Kindle Paperwhite 4 to najbardziej opłacalny Kindle.

Nawet bez promocji Kindle PW4 jest tym Kindle’em, którego polecamy e-czytelnikom najczęściej. W przeciwieństwie do najtańszego Kindle’a, ma on ekran o gęstości pikseli na poziomie 300 PPI, zaś jego konstrukcja jest wodoszczelna, co potwierdza certyfikat IPX8. Czytnik działa też z idealną płynnością, nieporównywalną z czytnikami konkurencji, ale za to zbliżoną do znacznie droższego Kindle’a Oasis.

REKLAMA

Dodajmy do tego blisko miesiąc pracy na jednym ładowaniu i ścisłą integrację z amazonowym ekosystemem e-booków (oraz mechanizm send to Kindle, umożliwiający szybkie przesyłanie książek z dowolnej księgarni) i otrzymujemy czytnik, który usatysfakcjonuje każdego czytelnika.

Zakup Kindle’a Paperwhite 4 nawet w regularnej cenie jest dobrym pomysłem. W cenie promocyjnej w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA