REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Social media

Polska instagramerka zarobiła 800 tys. zł na e-booku. Komuś nie spodobał się ten sukces. Zaatakowano sklep

Eliza Wydrych-Strzelecka rozbiła bank swoim e-bookiem „O pieniądzach i zarabianiu”. Ktoś postanowił jednak popsuć sukces autorki, ale zamiast uprzykrzyć jej życie… wyświadczył jej ogromną przysługę.

sukces
REKLAMA
461 interakcji
dołącz do dyskusji

Sukces książki jest ogromny. Wystarczyła doba, aby „O pieniądzach i zarabianiu” powiększyło konto autorki o 200 tys. zł. Niedawno pisaliśmy, że sprzedaż przekroczyła 8 tys. egzemplarzy, dzięki czemu Eliza Wydrych-Strzelecka mogła pozwolić sobie na kupno działki i połowy kamienicy nad morzem.

REKLAMA

E-book „O pieniądzach i zarabianiu” dostępny jest w specjalnej promocji. Dzięki temu książka kosztuje jedyne 79,90 zł, a nie 119,90 zł. Jak widać, oferta przyciągnęła wiele osób. Zakupy ktoś postanowił jednak popsuć i w ostatni dzień obniżki czekający na ostatnią chwilę mogli mieć problem ze zrealizowaniem transakcji.

Ktoś zaatakował sklep Elizy Wydrych-Strzeleckiej

Autorka o problemach poinformowała na swoim instagramowym profilu:

Ktoś uprzejmy zlecił atak ddos na mój serwer. Oczywiście serwer padał co kilka chwil, co turbo utrudniało sprzedaż w ostatnich godzinach, ale mimo tego zamówienia wpadały co kilka sekund (screen na następnym zdjęciu).

Ze względu na ewentualne kłopoty, Eliza Wydrych-Strzelecka zdecydowała się wydłużyć promocję. Efekt? Sprzedaż przekroczyła 10 tys. egzemplarzy. Co oznacza, że e-book wygenerował przychód w wysokości 800 tys. zł.

Dla Wydrych-Strzeleckiej to wręcz żadna nowość. Sama autorka na filmiku przypomniała, że to już jej czwarty bestseller. W samym 2019 roku Eliza Wydrych-Strzelecka zarobiła milion złotych na swoich e-bookach. Można spodziewać się, że teraz tę kwotę zagwarantuje jej jeden tytuł, jakże pasujący do całej sytuacji.

Fakt, że cena „O pieniądzach i zarabianiu” wzrośnie nie musi oznaczać, że zainteresowania nie będzie. Pokazuje to inny tytuł w bibliografii popularnej autorki. Poradnik o wydawaniu e-booków kosztujący 400 zł (sic!) nabyło 4 tys. osób.

Kim jest Eliza Wydrych-Strzelecka?

REKLAMA

Wcześniej odpowiadała za bloga „Fashionelka”. Na swoim koncie ma e-booki kulinarne oraz tłumaczące świat social mediów. Jak mówiła w rozmowie ze Spider’s Web, kluczem do sukcesu jest to, że wie, o czym mówi. „Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją, skutecznie przekonuję ich, że to, co robię, jest wartościowe” – wyjaśniała przyczyny swojego sukcesu.

Eliza Wydrych-Strzelecka swoje publikacje wydaje nie tylko samodzielnie, ale w zaskakującym formacie: PDF. Chociaż cyfrowe książki mogą kojarzyć się nam z czytnikami, to autorka uważa, że jej czytelniczki i czytelnicy wolą czytać na ekranie komputera bądź telefonu. Wydrych-Strzelecka zna swoich klientów i po prostu dostarcza im to, co chcą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA