REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Zakupy
  3. Technologie
  4. Tech

Promocja na telefony w sieci Play. Od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych w kieszeni

Sieć Play zorganizowała promocję Majówka bez VAT, w ramach której wybrane telefony czasowo dostępne są w nowych, niższych cenach. Większość modeli ma niewielkie obniżki, ale niektóre zestawy są warte uwagi.

play wyniki 2020
REKLAMA
156 interakcji
dołącz do dyskusji

Majówka bez VAT to promocja sklepu sieci Play, która potrwa do 4 maja – albo do wyczerpania zapasów magazynowych. Telefony objęte promocją można kupować zarówno w połączeniu z umową operatorską, jak i w ramach wolnej sprzedaży – niezależnie od wyboru, w obu przypadkach zostanie naliczony stosowny rabat.

REKLAMA

Sęk w tym, że nazwa promocji jasno mówi, jak wysokich obniżek powinniśmy się spodziewać, a tymczasem większość objętych promocją modeli to te dla oszczędnego klienta. Po odliczeniu procentowej kwoty podatku VAT wychodzą relatywnie niewielkie oszczędności, raptem kilkudziesięciu złotych za urządzenie – choć dobre i to. Jest jednak kilka perełek, gdzie wspomniane oszczędności są znacznie wyższe.

Majówka bez VAT w Play. Niektóre rabaty na telefon są bardzo ciekawe.

Sieć Play proponuje głównie telefony z linii Galaxy A, Redmi i Realme, a także kilka innych. Jak już wspomniałem, większość modeli została przeceniona o kwoty niższe niż 100 zł. To i tak oszczędność, więc trudno krytykować omawianą promocję. Moją uwagę zwróciło jednak kilka ofert, w przypadku których oszczędności względem cen rynkowych są całkiem istotne. Są to:

  • Realme 7i. W wolnej sprzedaży za 600 zł, w promocji u Play niecałe 490 zł
  • Galaxy A41. W wolnej sprzedaży powyżej 1000 zł, w promocji u Play niecałe 900 zł
  • Redmi Note 9. W wolnej sprzedaży 850 zł, w promocji u Play 650 zł.
  • Motorola Edge. W wolnej sprzedaży od 2500 zł, w promocji u Play 2113 zł
  • Xperia L4. W wolnej sprzedaży od 800 zł, w promocji u Play 690 zł

Warto też sprawdzić pozostałe rabaty – mniej atrakcyjne, ale i tak zawsze to kilka dodatkowych złotówek w kieszeni.

REKLAMA

Promocja w Huawei.pl

Swoją promocję na Majówkę przygotował także Huawei. W atrakcyjnych obniżonych cenach można znaleźć m.in. głośnik Huawei Sound za 479 zł, laptop Huawei MateBook D 14 za 3099 zł czy tablet Huawei MatePad M5 lite za 999 zł. Szczegóły tej promocji opisaliśmy w osobnym artykule o Majóce na huawei.pl.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA