Szok! Użytkownicy iOS-a nie chcą być śledzeni i korzystają z nowej funkcji
„A wam, kochani, którzy udzielili zgody na śledzenie – dziękuję. Bo to garstka użytkowników jest…” – tak, parafrazując klasyk, mogliby powiedzieć Zuckerberg i inni, którym Apple nową funkcją popsuł szyki. Są już pierwsze dane na temat nowości w iOS.14.5, z których wyłaniają się prosty wnoisek: ludzie nie chcą być śledzeni w internecie.

REKLAMA