1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

x-kom obniża cenę topowych Samsungów nawet o 400 zł. Startuje wiosenna promocja z 45-procentowymi rabatami

Lokowanie produktu

W ofercie x-komu znajdziemy najnowsze laptopy, tablety, monitory, drukarki i inne peryferia. Dodatkowo, wszystkie smartfony Xiaomi kupimy w ratach 0%.

26.03.2021
8:33
x-kom obniża cenę topowych Samsungów nawet o 400 zł. Startuje wiosenna promocja z 45-procentowymi rabatami

Od teraz wiosenne porządki mogą zacząć się nam kojarzyć z odświeżeniem posiadanych technologii. Zwłaszcza, że od dziś można ją nabyć w obniżonej cenie. x-kom dołożył rabat do ponad 800 pozycji. Które z nich wyglądają najciekawiej?

MacBook Air taniej o 600 zł.

13-calowy model z procesorem Intel Core i5-5350U i 8 GB pamięci można uznać za najtańszy sposób na wejście do świata macOS-a. Zapłacimy za niego 3299 zł. Aby osiągnąć taką cenę wystarczy skorzystać z kodu porzadki przy finalizacji zamówienia.

 class="wp-image-1643598"

Chcąc pozostać z świecie Windowsa możemy się zaś zainteresować komputerem typu all-in-one od HP – teraz za 2099 zł. Ma niespełna 24 cale i AMD Ryzena 5 3500U w tandemie z Vegą 8 na pokładzie. Dokonale sprawdzi się w domowych zastosowaniach pandemicznego świata. Pracownicy biurowi przygotują za jego pomocą prezentację, a dzieci wygodnie dołączą do zdalnych zajęć.

Nie powinniśmy przy tym odkładać zakupu. Promocja zaczyna się dziś i trwa do pierwszego kwietnia lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Oprócz tego w obniżonej cenie znajdziemy jeszcze:

Samsung Galaxy z serii S21 w niższej cenie.

Topowy smartfon od Samsunga to jedna z najciekawszych propozycji na mobilnym rynku. Koreański producent wrzucił wszystko co najlepsze do swojej flagowej serii, o czym mieliśmy okazję przekonać się w czasie naszych testów. Świetne wykonanie, doskonała jakość zdjęć i wystarczająca na lata wydajność sprawiają, że ten telefon można polecić osobom, które nie lubią kompromisów. Zerknijmy tylko na specyfikację, gdzie znajdziemy trzy tyle aparaty i 8-rdzeniowy procesor Exynos 2100.

x-kom przygotował promocję, w której model Galaxy S21+ kupimy teraz o 400 zł taniej, ale to dopiero początek. Kupując S21 Ultra 5G, otrzymamy dodatkowo voucher w kwocie 400 zł na kolejne zakupy w x-kom, a jeśli wybierzemy modele S21+ 5G lub S21, zyskamy 300 zł do wydania w x-komie.

 class="wp-image-1583990"

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy (do końca miesiąca lub wyczerpania zapasów) użyć kodu V0UCH3R2 dla Galaxy S21 Ultra lub V0UCH3R dla Galaxy S21+ i S21. Cena promocyjna Galaxy S21+ obowiązuje do 28 marca 2021 roku (nie musimy tu korzystać z kodu).

Smartfony Xiaomi w ratach 0%

W Polsce nie brakuje też fanów innej marki z Dalekiego Wschodu. Xiaomi kupiło sobie nasze serca niskimi cenami. Teraz x-kom dorzuca do tego raty 0%, obowiązujące na zakupy do końca miesiąca.

Wśród smartfonów objętych tą promocją znalazły się m.in.:

Całą ofertę smartfonów Xiaomi znajdziecie tutaj. Sam już biorę się za jej przeglądanie.

*Artykuł powstał we współpracy z marką x-kom.

Lokowanie produktu
Najnowsze