REKLAMA

Gmail nie działa. Nie tylko u ciebie

Gmail nie działa. Użytkownicy zgłaszają, że nie mogą ani wysyłać, ani odbierać maili.

20.08.2020 06.35
Gmail nie działa. Nie tylko u ciebie
REKLAMA

Od godziny 7:20 rano Gmail ma problemy z działaniem. Nie dotknęły one wszystkich użytkowników, a jak pokazuje mapka zgłoszeń na Downdetector.com największy problem mają mieszkańcy Australii, Wielkiej Brytanii, Malezji, Japonii a także cały stan Kalifornia.

REKLAMA
Gmail nie działa class="wp-image-1332922"

Tym niemniej od rana użytkownicy z Polski także zgłaszają problemy z działaniem. Gmail albo nie działa wcale, albo nie pozwala wysłać maila, umożliwiając dostęp jedynie do odebranych wiadomości.

Gmail nie działa - ile potrwa awaria?

Wszystko wskazuje na to, że problem Gmaila to chwilowa „czkawka”, która za moment minie. Liczba zgłoszeń na Downdetector sukcesywnie spada, choć tylko w naszej redakcji kilka osób nadal nie może zalogować się do swojej skrzynki pocztowej.

REKLAMA

Awaria Gmaila nie wpłynęła też w żaden sposób na pozostałe usługi Google’a. Dysk, Zdjęcia, Dokumenty, YouTube i wszelkie inne procesy stojące na serwerach Google’a zdają się działać bez szwanku.

Tym niemniej awaria Gmaila o poranku nie jest czymś przyjemnym, zwłaszcza dla tych, którzy o pocztę Google’ opierają swoje życie zawodowe. Póki co zostaje jednak tylko zaparzyć kolejną kawę i czekać, aż wiadomości znów zaczną płynąć wartkim strumieniem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA