Sprzęt  / Lokowanie produktu

Galaxy Note 20 od 4349 zł, ruszyła przedsprzedaż. Kup w AB Foto - u oficjalnego dystrybutora Samsunga

Picture of the author

Do oferty Samsunga dołączyły właśnie trzy nowe smartfony z linii Galaxy Note, czyli Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Note 20 Ultra 5G. Można je już kupić w przedsprzedaży w sklepie AB Foto, który jako jedyny w Polsce oferuje klientom 3 lata gwarancji.

Samsung pokazał dzisiaj wiele nowych urządzeń, którymi są topowe smartfony z rysikami i elastycznymi ekranami, inteligentne zegarki, bezprzewodowe słuchawki i tablety. Wśród nich znajdują się trzy zupełnie nowe telefony z linii Galaxy Note.

Oprócz podstawowego modelu o nazwie Galaxy Note 20, który przystosowany został do działania w sieci LTE, możemy kupić też dwie wersje przygotowane z myślą o sieci 5. generacji. Zostały one nazwane Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Galaxy Note 20 — przedsprzedaż w AB Foto

Wszystkie trzy urządzenia Samsunga, które zasiliły rodzinę smartfonów Galaxy Note, obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. AB Foto rozszerza ją jednak do trzech lat — dzięki temu przez 36 miesięcy od zakupu będzie można naprawić bezpłatnie wszelkie usterki wynikające z wad produkcyjnych tego sprzętu.

Oprócz tego AB Foto dorzuca bez dodatkowych opłat program AB Foto Safe Care. Sprzedawca poprzez objęcie nim sprzętu zobowiązuje się do naprawy produktu w zaledwie 14 dni. Jeśli przez ten czas kwestia naprawy nie zostanie zamknięta, to klient może liczyć na wymianę urządzenia na nowe lub zwrot pieniędzy.

Przedsprzedaż nowych telefonów marki Samsung w AB Foto potrwa do 20 sierpnia 2020 r.

Klienci, którzy wybiorą smartfony Galaxy Note 20 lub Galaxy Note Ultra 5G w sklepie AB Foto, mogą liczyć nie tylko na przedłużoną do 3 lat gwarancję oraz rozpatrywanie wniosków o naprawdę gwarancyjną w maksymalnie 14 dni, ale również na dodatkowe bonusy od Samsunga. Aby wziąć udział w promocji organizowanej przez producenta należy:

  • kupić smartfon Galaxy Note 20 lub Galaxy Note 20 Ultra 5G przed końcem przedsprzedaży przypadającym na 20 sierpnia 2020 r.;
  • aktywować kupione w ten sposób urządzenie do dnia 5 września 2020 r.;
  • dotknąć baner promocyjny w aplikacji Samsung Members uruchomionej na tym urządzeniu;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie od 21 sierpnia do 4 października 2020 r.

W ramach formularza trzeba dołączyć dowód zakupu oraz podać adres do wysyłki oraz adres e-mail. To na nie zostaną wysłane wybrane w ostatnim kroku składania wniosku produkty, co nastąpi po 10 dniach od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Do wyboru jest jeden z dwóch prezentów, jakie dla osób kupujących Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra 5G przygotował producent.

Galaxy Note 20 i bonusy w przedsprzedaży

Pierwszym z prezentów, jaki przygotował Samsung dla klientów kupujących jego nowe telefony, jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. W przypadku Galaxy Note 20 są to znane już klientom firmy słuchawki Samsung Galaxy Buds+, a w przypadku Galaxy Note 20 Ultra 5G dodawany jest zupełnie nowy, zaprezentowany dzisiaj oficjalnie model o nazwie Samsung Galaxy Buds Live w kolorze miedzianym.

Drugi z prezentów, jaki można wybrać, to subskrypcja Xbox Games Pass Ultimate na trzy miesiące oraz dwa gadżety. Wraz z abonamentem klienci otrzymają kontroler do gry MOGA XP5-X+ oraz bezprzewodową ładowarkę Samsung. W przypadku Galaxy Note 20 jest to model EP-N5105TBEGWW, podczas gdy nabywcy Galaxy Note 20 Ultra 5G mogą liczyć na akcesorium o nazwie Wireless Charger Stand oznaczone EP-N5200TBEGWW.

Galaxy Note 20 — ceny

Wiemy już, ile będą kosztowały nowe urządzenia z rodziny Samsung Galaxy Note. Podstawowy model, czyli Samsung Galaxy Note 20 wyceniony został na 4349 zł, podczas gdy Samsung Galaxy Note 20 5G kosztuje 4849 zł. Za najlepiej wyposażony z nowych telefonów w ofercie firmy z Korei, którym jest Galaxy Note 20 Ultra 5G, trzeba zapłacić 5949 zł.

Kup Samsunga Galaxy Note 20 w AB FOTO.

*Materiał powstał we współpracy z marką AB FOTO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst