MWC 2014: Nowości z Firefox OS, czyli szkoda, że inne systemy nie dostaną Privacy Panel
Wczoraj wieczorem odbyła się konferencja Mozilli, dotycząca nowych urządzeń z Firefox OS. Oprócz zapowiedzianego smartfona za 25 dolarów i tabletu z tym systemem, pokazano także całkiem nowe urządzenia z Firefox OS. Wszystkie o raczej słabej specyfikacji, ale jest już z czego wybierać. Mnie w szczególności zainteresowały ustawienia prywatności, nad którymi - we współpracy z Mozillą - pracuje Deutsche Telekom.

REKLAMA
