Tech

Samsung sprawdza cierpliwość Apple'a w bardzo... odważny sposób

Pomimo faktu, że walka patentowa pomiędzy Samsungiem a Apple, obejmująca m.in. wygląd produktów, trwa na całym świecie w najlepsze, kończąc się w skrajnych przypadkach nawet blokadami sprzedaży wybranych urządzeń, koreański gigant wydaje się tym wcale nie przejmować podczas premier kolejnych telefonów. Tym razem indyjski oddział serwisu BGR dość skrupulatnie porównał różnice wizualne pomiędzy najnowszym Galaxy Ace Plus, a liczącym sobie już prawie 4 lata (przynajmniej rocznikowo) iPhone’em 3G, a właściwie… brak różnic.

Jeśli bowiem zestawić oficjalne grafiki obydwu smartfonów, i tak już podobno łudzące do siebie w sposobie prezentacji, bryły obydwu urządzeń różnią się praktycznie wyłącznie niewielkimi szczegółami, z których widoczne na pierwszy rzut oka są praktycznie wyłącznie umiejscowienie kamery, logo producenta i kwadratowy (zamiast okrągłego) przycisk umieszczony w przedniej części urządzenia.

Trzeba przyznać, że Samsung – zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń – zachowuje się co najmniej niezwykle odważnie, mając zapewne świadomość, że w najbliższym czasie prawdopodobnie odnajdzie w swojej skrzynce pocztowej szczegółowe instrukcje na temat tego, na jak wiele innych sposobów można zaprojektować wygląd smartfona… Razem z nowym pozwem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst