REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowy cykl na Spider's Web o najlepszych aplikacjach mobilnych

27.12.2011
11:23
Nowy cykl na Spider’s Web o najlepszych aplikacjach mobilnych
REKLAMA
REKLAMA

Jak ważne w systemie mobilnym są trzecie aplikacje? Ostatnio okazuje się, że aplikacje mobilne odpowiadają za większą część naszej aktywności w sieci, niż przeglądarka na smartfonie. To aplikacje są dynamicznie rosnącym rynkiem wartym już miliardy dolarów. Postanowiliśmy więc skorzystać z faktu posiadania w redakcji użytkowników praktycznie wszystkich najważniejszych obecnie systemów mobilnych i zrobić mały cykl pod tytułem “Najlepsze aplikacje na … według Spider’s Web”.

Zaczynając od dziś i kończąc 1 stycznia postaramy się zaprezentować Wam, Czytelnikom, nasz subiektywny wybór najlepszych i najbardziej przydatnych aplikacji. Będzie iPhone, iPad, Android, Windows Phone 7, bada i BlackBerry. Niektóre zestawienia będą typowo autorskie, inne stworzone wspólnie – zazwyczaj 10 aplikacji z różnych kategorii; produktywności, rozrywki, gier, informacji i do obsługi sieci społecznościowych.

To nowa dla nas forma i mamy nadzieje, że spodoba się Wam i zasugerujecie, czy chcielibyście więcej tego typu zestawień i cykli.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA