REKLAMA

Tego jeszcze nie było. W promocji NordVPN dostaniesz pakiet danych eSIM

Oprogramowanie typu VPN co rusz zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami, stając się prawdziwymi kombajnami do zapewniania bezpieczeństwa. Tym razem, dzięki współpracy NordVPN z globalną aplikacją eSIM dla podróżnych, możemy dostać 20 GB danych mobilnych do wykorzystania w 150 krajach na całym świecie. Jak to zrobić?

16.06.2024 05.40
Tego jeszcze nie było. W promocji NordVPN dostaniesz pakiet danych eSIM
REKLAMA

Niezależnie od tego, na który ranking VPN-ów spojrzymy, NordVPN zawsze znajduje się w ścisłej czołówce lub zajmuje pierwsze miejsce. Nic w tym dziwnego, ponieważ oprócz doskonałego w działaniu VPN, oferuje on masę dodatkowych i bardzo przydatnych funkcji. Całość zapewnia nie tylko wysoki poziom prywatności w internecie, ale i solidną ochronę.

REKLAMA

Jeśli chodzi o interesujące dodatki NordVPN, warto wspomnieć o monitorze Dark Webu, który sprawdza, czy nasze dane nie wyciekły do najmroczniejszych zakamarków sieci, a także o narzędziach takich jak NordPass i NordLocker, które pomagają zabezpieczyć nasze hasła oraz ważne pliki. Teraz NordVPN wprowadził kolejny hit.

Mowa o współpracy z Saily, dzięki czemu razem z pakietami NordVPN otrzymamy wirtualną kartę eSIM oraz mobilne dane do wykorzystania podczas podróży. Nowi użytkownicy NordVPN otrzymają ten gratis w postaci kodu kuponu, który można zrealizować za pośrednictwem aplikacji Saily.

NordVPN w promocji z pakietem danych eSIM

Co to w ogóle jest to całe Saily? Saily to globalna aplikacja eSIM dla podróżnych. Dzięki niej uzyskamy dostęp do internetu w 150 krajach na całym świecie, co pozwoli nam zapomnieć o konieczności poszukiwania kart SIM na miejscu lub zastanawiania się, w której kawiarni złapać Wi-Fi. W krajach Unii Europejskiej sytuacja nie jest najgorsza, ponieważ każdy z naszych rodzimych operatorów oferuję trochę internetu za granicą, ale poza Unią zaczyna się robić trudniej.

IDŹ DO SKLEPU

Bez karty SIM nie mamy dostępu do usług operatora - jedyne, na co możemy liczyć, to podłączenie się do darmowego Wi-Fi, co bywa kłopotliwe, a często całkiem niemożliwe. Wirtualne karty SIM, czyli eSIM są niezwykle wygodne, bowiem nie musimy niczego fizycznie instalować. Karta eSIM działa identycznie jak fizyczna karta SIM, z tą różnicą, że ma postać cyfrową.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji i otrzymać darmowe dane eSIM z Saily?

Wystarczy wybrać jeden z dwuletnich pakietów, a każdy z nich oferowany jest z potężną zniżką - od 59 do 73%. W każdym przypadku możemy liczyć na 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 class="wp-image-4693859"
Pakiety NordVPN z promocyjnymi pakietami danych eSIM w Saily

W przypadku najtańszego pakietu Basic otrzymujemy pakiet o wielkości 1 GB, w pakiecie Plus jest to 3 GB, Complete daje nam 10 GB, a najbardziej rozbudowany pakiet Ultra (który dodatkowo oferuje dostęp do usług serwisu Incogni, który usunie nasze dane osobowe z internetu) zapewnia aż 20 GB transferu danych.

Warto korzystać z usług VPN, bo z nimi nie tylko chronimy swoją prywatność w internecie, ale i blokujemy złośliwe strony, reklamy, cyberataki czy oprogramowanie, które może narobić w naszym smartfonie czy komputerze niemało szkód. Teraz z dodatkową usługą eSIM będziemy mogli korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego na całym świecie, więc oferta NordVPN staje się jeszcze ciekawsza. To idealne połączenie dla osób, które często podróżują.

IDŹ DO SKLEPU
NordVPN
NordVPN
NordVPN

Nie przegap wspomnianej na wstępie promocji na NordVPN, bo trwa ona tylko od 12 czerwca do 7 sierpnia. Wystarczy, że kupisz dowolny pakiet NordVPN na dwa lata, a dostaniesz od Saily darmowe dane mobilne za pomocą wirtualnej karty eSIM, które możesz wykorzystać na całym świecie. W zależności od pakietu, może to być 1, 3, 10 lub nawet 20 GB danych mobilnych.

REKLAMA

Zobacz inne artykuły o cyberbezpieczeństwie:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA