REKLAMA

Jest spora szansa, że masz ten smartfon w kieszeni. Zaraz dostanie najnowszy system

Rok czy dwa lata temu, szukając tańszego telefonu, z pewnością brałeś pod uwagę Samsunga Galaxy A53 5G. I patrząc na dane sprzedażowe Orange, najpewniej go wybrałeś. Dla takich osób mam dobrą wiadomość: Samsung lada dzień wyda najnowszy system dla tego modelu.

20.05.2024 16.46
Samsung Galaxy A53 5G
REKLAMA

Jakie smartfony Polacy kupowali dwa lata temu? Najczęściej te tanie. Operatorzy poinformowali nas, że w topce najchętniej kupowanych urządzeń znajdowały się głównie średniaki oraz tanie modele, przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników. Pośród nich zawsze pojawiała się jedna pozycja: Samsung Galaxy A53 5G. Idealny średniak sprzed dwóch lat. I całkiem możliwe, że ty lub ktoś z twoich bliskich go posiada.

REKLAMA

Samsung Galaxy A53 5G z aktualizacją do One UI 6.1

Samsung rozpoczął dystrybucję obszernej aktualizacji oprogramowania One UI 6.1 dla Galaxy A53. Aktualizacja wprowadza nowe funkcje i jest obecnie dostępna w Indonezji i Singapurze, ale – jak podaje serwis SamMobile – wkrótce powinna zostać udostępniona na całym świecie.

Aktualizacja zawiera oprogramowanie w wersji A536EXXU9EXDE, a także poprawki bezpieczeństwa z kwietnia 2024 r. Co ważne, One UI 6.1 w Galaxy A53 5G nie posiada funkcji Galaxy AI dostępnych m.in. we flagowcach z serii S. Wprowadza jednak szereg nowych funkcji, takich jak kopiowanie i wklejanie obiektów między obrazami, ulepszone edytowanie zdjęć i wyszukiwanie w aplikacji Galeria.

Przeczytaj więcej o najnowszych aktualizacjach popularnych aplikacji:

To nie wszystkie nowe urządzenia z One UI 6.1

Dowiedzieliśmy się również, że w najbliższym czasie najnowszą wersję nakładki One UI 6.1 otrzymają również inne smartfony Samsunga sprzed kilku lat. Mowa m.in. o:

  • A34
  • A73
  • A33
  • A52
REKLAMA

Jeśli posiadasz starszy model z serii A, możesz spodziewać się One UI 6.1 w tym tygodniu. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać zakładkę Aktualizacje w ustawieniach telefonu, by sprawdzić, czy nowa wersja nakładki nie jest już dostępna.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA