REKLAMA

Seria FE Samsunga się powiększy. I nie chodzi o smartfon ani tablet

Jeżeli jesteś spragniony kolejnego dobrego, lecz taniego urządzenia Samsunga, to twój szczęśliwy dzień. Prawdopodobnie. Najnowsza plotka mówi o planach koreańskiego koncernu na wypuszczenie nowego produktu z serii FE. Tym razem będzie to całkowita nowość.

08.04.2024 17.24
Seria FE Samsunga się powiększy. I nie chodzi o smartfon ani tablet
REKLAMA

Urządzenia Samsunga z serii FE cieszą się niepodzielną popularnością już od kilku lat. Jak informuje sam producent, FE (czy jak kto woli, Fan Edition) to seria urządzeń koreańskiego koncernu, które powstały "na podstawie opinii użytkowników" wystawionych smartfonom z serii S, tabletom z serii A czy słuchawkom Galaxy Buds.

Teraz do tego grona może dołączyć całkiem nowy produkt. Właściwie to nowy w serii, ale całkiem dobrze znany użytkownikom sprzętu Koreańczyków. Do linii FE ma wkroczyć zegarek.

REKLAMA

Kolejny członek rodziny FE. Tym razem to Galaxy Watch

Mowa tu konkretnie o Samsung Galaxy Watch FE. Jak informuje serwis Android Headlines, pozyskał on informacje na temat spodziewanej re-edycji Galaxy Watch 4 pod nazwą "Galaxy Watch FE".

Według informacji, Samsung Galaxy Watch FE będzie oficjalnie dostępny na rynku globalnym, amerykańskim i koreańskim. Numery modeli nowego smartwatcha to SM-R866F, SM-R866U, SM-R866N. Litery F, U i N na końcu numerów modeli oznaczają odpowiednio Global, U.S. i Korea. Android Headlines wskazuje także, że numer modelu Galaxy Watch 4 to SM-R860F i ów podobieństwo numerów modeli ma potwierdzać, że na rynku pojawi się nowa wersja Galaxy Watch 4.

Biorąc pod uwagę specyfikę serii FE, spodziewa się, że Galaxy Watch FE będzie tańszy niż obecnie dostępny Galaxy Watch 6, a jednocześnie będzie posiadał obrotowy pierścień (znany z Galaxy Watch 4 Classic), czyli wielkiego nieobecnego w seriach Galaxy Watch 5 i 6.

Więcej na temat Galaxy Watch:

IDŹ DO SKLEPU
RTV EURO AGD
Galaxy Watch 4 40 mm
RTV EURO AGD
REKLAMA

Zdjęcie główne: Mahony / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA