REKLAMA

Możesz zgarnąć tablet Huawei za złotówkę. Oto co musisz zrobić

Huawei uruchomił świetną akcję, dzięki której możesz zdobyć tablet producenta za symboliczną złotówkę. Oto co trzeba zrobić.

25.03.2024 09.00
Możesz zgarnąć tablet Huawei za złotówkę. Oto co musisz zrobić
REKLAMA

Wielkimi krokami nadchodzi premiera tabletu MatePad 11,5" PaperMatte Edition, który ma oficjalnie trafić do Polski już za dwa tygodnie – 8 kwietnia. Z tej okazji producent uruchomił konkurs, który daje możliwość zdobycia urządzenia praktycznie za darmo. Oprócz tabletu jest też opcja zdobycia słuchawek Huawei.

REKLAMA

Możesz odebrać tablet Huawei za złotówkę. Rusza specjalny konkurs

Konkurs został uruchomiony w oficjalnym sklepie internetowym Huawei.pl, a jego założenia są naprawdę proste. Aby wziąć w nim udział, będziemy musieli wejść na dedykowaną stronę konkursu, odpowiedzieć na pytanie "w jaki sposób MatePad 11,5" PaperMatte Edition ułatwiłby Twoją pracę lub naukę?" w maksymalnie pięciu zdaniach. Zadanie nie wydaje się trudne, chociaż będziemy musieli wykazać się kreatywnością, ale też oszczędnością miejsca – 5 zdań to nie tak dużo, jak się wydaje.

Jeśli odpowiemy na pytanie, to pozostanie nam jeszcze zapisanie się do newslettera oficjalnego sklepu internetowego Huawei, podając nasz adres e-mail (jeden uczestnik może wysłać wyłącznie jedną odpowiedź). To tak naprawdę wszystko, co będziemy musieli zrobić, aby zyskać szansę na odebranie nadchodzącego tabletu Huawei MatePad 11,5" PaperMatte Edition o wartości 1399 zł praktycznie za darmo. Producent przygotował jedną sztukę dla jednego zwycięzcy, który otrzyma kupon na zakup produktu.

Dla drugiego i trzeciego miejsca w konkursie producent przygotował dwie pary słuchawek Huawei FreeBuds 5i o wartości ponad 300 zł. Zwycięskie kupony można wykorzystać wyłącznie w sklepie internetowym Huawei.pl.

Gdyby tego było mało, każdy uczestnik konkursu, który wykona określone kroki będzie mógł otrzymać kupon o wartości 50 zł obniżający cenę zakupu wszystkich modeli tabletów z serii MatePad 11,5". Warto zaznaczyć fakt, że kupony konkursowe są jednorazowe (mogą obniżyć kwotę jednego urządzenia) i nie łączą się innymi kodami rabatowymi – także tymi za zapisanie się na newsletter. Kody wykorzystamy do 31 maja 2024.

Konkurs startuje dzisiaj 25.03 i potrwa do 7 kwietnia 2024 roku. Dzień później odbędzie się oficjalna premiera tabletu Huawei MatePad 11,5" PaperMatte Edition. Regulamin akcji możecie znaleźć na tej stronie.

Co oferuje tablet Huawei MatePad 11,5" PaperMatte Edition?

Nadchodzący tablet popularnego producenta przede wszystkim wyróżnia się ekranem, który przypomina papier. Wyświetlacz tabletu ma specjalną nanopowłokę eliminującą nawet 97 proc. odblasków, dzięki czemu ekran powinien być bardziej czytelny w bardziej oświetlonych pomieszczeniach lub na zewnątrz. Ograniczenie refleksów ma również pozytywnie wpłynąć na nasze oczy, które podczas konsumpcji i tworzenia treści będą się mniej męczyły.

Pod maską ekran oferuje naprawdę dobrą specyfikację – producent w MatePad 11,5" PaperMatte Edition zastosował bowiem 11,5-calowy ekran LCD IPS pracujący w rozdzielczości 2200 x 1440 pikseli przy częstotliwości odświeżania 120 Hz. Sercem tabletu jest wydajny procesor Snapdragon 7 Gen 1 wykonany w technologii 4 nm wsparty 8 GB pamięci operacyjnej i 256 GB wbudowanej przestrzeni na dane.

Całość zasili bateria o pojemności 7700 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 22,5 W. Tablet ma na pokładzie też podstawowy zestaw aparatów: 8 Mpix na przodzie i 13 Mpix na tyle. Nadchodzący MatePad działa na systemie operacyjnym HarmonyOS 3.1 i nie brakuje mu też czterech głośników, dwóch mikrofonów oraz łączności bezprzewodowej WiFi 6 oraz Bluetooth 5.2.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Huawei znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA