REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Biedronka nie da ci wyboru. Lepiej już teraz zainstaluj nową aplikację

Nowa aplikacja Biedronki jest już dostępna do pobrania. Klienci, którym nie podoba się nowa wersja oprogramowania, nie będą mogli korzystać z dotychczasowej aplikacji.

24.01.2024
19:29
Biedronka nie da ci wyboru. Lepiej już teraz zainstaluj nową aplikację
REKLAMA

Odświeżona wersja popularnej apki dostępna jest już od jakiegoś czasu. Początkowo świeże wydanie spotkało się z ogromną falą krytyki, mimo że aplikacja była dostępna tylko dla wybranych: okazała się niedokończona i sprawiała liczne problemy m.in. z logowaniem. Ci, którzy specjalnie nie aktualizowali aplikacji, już niebawem nie będą mogli dłużej korzystać ze starej wersji.

REKLAMA

Stara aplikacja Biedronka zostanie wyłączona. Już w następnym tygodniu

Gdy pojawiają się jakieś problemy z nowymi wersjami usług i aplikacji, często najlepszym sposobem jest wstrzymanie się z aktualizacjami. Tak z pewnością zrobiło wielu użytkowników aplikacji mobilnej Biedronka, aby podczas zakupów nie spotkać się z niedogodnościami związanymi z nową wersją oprogramowania.

Niemniej jednak ci, którzy jeszcze do końca nie ufają nowej wersji aplikacji popularnej sieci sklepów, będą mieli problem: przy próbie skorzystania z niej najprawdopodobniej spotkają błąd. Biedronka oficjalnie poinformowała, że poprzednia wersja aplikacji będzie działać tylko przez kolejne kilka dni, bo do poniedziałku 29 stycznia.

Oznacza to, że dzień później zostanie wyłączona i oficjalnie nowa wersja będzie jedyną z aktywnym wsparciem. Klienci zostaną pozbawieni wyboru i aby wciąż korzystać z funkcji Biedronkowej aplikacji, trzeba będzie zaktualizować oprogramowanie i jednocześnie zacząć korzystać z nowego wydania. Najlepiej jest teraz zainstalować nową wersję, by już powoli przyzwyczajać się do odświeżonej aplikacji.

Co wprowadza nowa wersja aplikacji Biedronki?

Nowe wydanie zachowuje dotychczasowe funkcje typu Shakeomat, personalizowane oferty, gazetki, skaner cen, historię transakcji czy listę sklepów w okolicy. Jednocześnie zaktualizowana wersja ma ładować się szybciej niż poprzedniczka, a także wprowadzać kilka nowości w postaci listy zakupów, trybu ciemnego czy zdecydowanie nowocześniejszego interfejsu.

Nowa wersja aplikacji Biedronki dostępna jest już do pobrania w sklepie Google Play (smartfony z Androidem), App Store (iPhone’y), a także na wszystkich urządzeniach Huawei w sklepie App Gallery. Posiadacze dotychczasowego wydania muszą jedynie zaktualizować oprogramowanie, również przechodząc do sklepu z aplikacjami.

REKLAMA

Więcej o sieci sklepów Biedronka przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA