REKLAMA

Xiaomi świętuje Dzień Gwiezdnych Wojen. Oto słuchawki dla fana Star Wars

Dziś 4 maja, a więc mamy Dzień Gwiezdnych Wojen. Wielu producentów sprzętu technologicznego (i nie tylko) wykorzystuje tę okazję, aby zainteresować potencjalnych fanów sagi Star Wars. Xiaomi wydało właśnie specjalną edycję swoich słuchawek nawiązującym do serii filmów.

04.05.2023 14.47
Xiaomi świętuje Dzień Gwiezdnych Wojen. Słuchawki Star Wars trafiają do sprzedaży
REKLAMA

Fani Gwiezdnych Wojen z pewnością nie mają powodów do narzekania. Nawiązania do świata przedstawionego w filmach i serialach można znaleźć niemal wszędzie. Ostatnio na przykład w Fortnite rozpoczęło się wydarzenie Star Wars. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku elektroniki. Weźmy wydany pod koniec 2019 r. smartfon Galaxy Note 10 Plus Star Wars Special Edition. Teraz podany Rych robi Xiaomi wprowadzając swoją specjalną wersję słuchawek Xiaomi Buds 3.

REKLAMA

Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition. Słuchawki dla fana Gwiezdnych Wojen.

Słuchawki Xiaomi Buds 3 są na rynku już od ponad roku - trafiły do sprzedaży w naszym kraju na początku 2022 r. Ich nowa tematyczna wersja weszła do sprzedaży dzisiaj, w Dniu Gwiezdnych Wojen. Główną zmianą jest oczywiście dostosowany wygląd, ale również funkcje.

Na etui słuchawek zobaczymy maskę szturmowca, która ma diodę LED wskazującą m.in. stan naładowania. Zarówno case ładujący, jak i same słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition zostały wykonane w czarno-białej kolorystyce - widać na nich także znak Galaktycznego Imperium.

Urządzenie oferuje niestandardowe dźwięki nawiązujące do Gwiezdnych Wojen - w tym komunikaty o udanym połączeniu Bluetooth, przerwaniu połączenia, czy przypomnienie o niskim stanie baterii.

Warto zaznaczyć, że słuchawki przychodzą do nas w specjalnym, również tematycznym pudełku, w którym znajdzie się także kabelek do ładowania USB-C z nadrukowaną maską szturmowca.

Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition - ile kosztują?

REKLAMA

W oficjalnej dystrybucji podstawowe Xiaomi Buds 3 kosztują 399 złotych, natomiast te z dopiskiem Star Wars Edition zostały wycenione na 549 złotych. Urządzenie można kupić na m.in. w autoryzowanym sklepie Xiaomi Allegro.

Niech moc będzie z wami!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA