REKLAMA

Nicolas Cage pojawi się w popularnej grze. Wcieli się w postać ocalałego

Wszystko wskazuje na to, że twórcy popularnego survival horroru Dead by Daylight szykują się na dużą współpracę, dzięki której gracze będą mogli wybrać postać popularnego hollywoodzkiego aktora Nicolasa Cage'a.

17.05.2023 17.17
Nicolas Cage
REKLAMA

Dead by Daylight to dość znany wieloosobowy tytuł, w którym jeden zabójca musi zmierzyć się z czterema ocalałymi. W grze znajduje się masa dostępnych postaci, w których zdecydowana większość to stworzone na potrzeby gry osoby, lecz w ich szeregach znajdą się także postaci z filmów, seriali, gier - m.in. Freddy Krueger z "Koszmaru z ulicy Wiązów", Steve Harrington z "Stranger Things", czy Leon Scott Kennedy z serii Resident Evil.

Do tego dołączy... sam Nicolas Cage.

REKLAMA

Nicolas Cage jako postać w Dead by Daylight

Na swoim oficjalnym kanale twórcy DBD postanowili dodać zapowiedź nowej postaci, która wydaje się naprawdę ciekawa. Do gry zostanie dodany bowiem... sam Nicolas Cage, czyli popularny hollywoodzki aktor, znany m.in. z "Twierdzy", czy "Ghost Ridera". I jak można się spodziewać... postać będzie wyglądała zupełnie jak sam Nicolas Cage.

Nie mamy zbyt wielu informacji na jego temat, ale wiemy, że w Dead by Daylight wcieli się on w postać ocalałego. Więcej danych na jego temat powinniśmy się dowiedzieć dopiero za 1,5 miesiąca, bo już 5 lipca.

REKLAMA

W przyszłym tygodniu twórcy gry szykują również transmisję z okazji siedmiolecia gry, na której dostaniemy więcej informacji na temat przyszłych planów programistów. Cóż, pozostaje nam tylko czekać, bo tak naprawdę to wszystko, co wiemy na teraz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA