REKLAMA

Plus rusza ze starterami eSIM i daje dużo taniego internetu

Karty eSIM nie są niczym nowym, ale nowością jest możliwość kupienia ich w formie starterów w Plusie. Zakup wygląda tak samo jak w wersji tradycyjnej, tyle że w środku znajduje się kod QR, a nie kawałek plastiku.

21.02.2023 11.19
plus
REKLAMA

Instalacja wirtualnej karty SIM jest szybka i łatwa, dzięki czemu jest wygodnym rozwiązaniem dla turystów - zaznacza operator.

Za starter trzeba zapłacić 15 zł, co daje dostęp do 30 GB danych do wykorzystania przez 15 dni. 15 zł można też wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y, dodatkowe gigabajty lub zakup pakietu Bez Limitu czy skorzystanie z promocji "Nawet 1500 GB na lata".

To nie wszystko. Po doładowaniu konta za 30 złotych, klienci otrzymują dodatkowe 30 GB do wykorzystania w ciągu roku.

REKLAMA

Sama instalacja karty eSIM jest prosta

Wystarczy dostęp do sieci. Najpierw skanuje się kod QR, wpisuje kod PIN i gotowe. Operator zaznacza, że dostępny w Plusie eSIM jest zgodny z powszechnie akceptowaną na świecie specyfikacją GSMA, co sprawia, że wirtualne karty SIM będą poprawnie działały na wszystkich telefonach wykorzystujących tę technologię. Póki co jednak nie można skorzystać z eSIM w zegarkach. Na to pozwala oferta Orange czy T-Mobile, choć w tym drugim przypadku nie można mieć jednego numeru w dwóch urządzeniach.

REKLAMA
 class="wp-image-3346409"

Karty eSIM dostępne są już u wszystkich operatorów, ale możliwość kupienia ich jako starter to ciekawa nowość, która może rozpropagować ten bardziej wygodny i ekologiczny wariant.  

Zdjęcie główne: Elzbieta Krzysztof / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA