Takiej łodzi w Polsce jeszcze nie było. Autonomiczny i bezzałogowy statek będzie patrolować Bałtyk
Takiej łodzi w Polsce jeszcze nie ma. Hornet, bo taką nosi nazwę, będzie mógł działać autonomicznie i półautonomicznie. Rozwiązaniem naukowców z Politechniki Gdańskiej już zainteresowane są firmy z Europy.

REKLAMA
