REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Obok takiej promocji nie przechodzi się obojętnie. Abonament Plush za pół darmo

Czy w ogóle da się taniej? Plush przygotował super ofertę dla klientów, którzy zdecydują na abonament z pakietem 30 GB. Niska cena to nie wszystko – abonament Plush to także szereg korzyści i łączność 5G. Aż trudno uwierzyć w kwotę.

12.08.2022
19:49
Abonament Plush za pół darmo. Operator rozpieszcza promocją
REKLAMA

Patrzę na fakturę, którą ostatnio wystawił mi mój operator i jest mi trochę smutno, bo w świetle nowej oferty Plusha przepłacam niemal trzykrotnie, a i tak dostaję mniej.

REKLAMA

Nowa promocja w Plush – abonament za 20 zł miesięcznie przez cały rok.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, dziś startuje promocja, którą zostaną objęci klienci decydujący się na abonament Plush z pakietem internetowym 30 GB.

W ramach 24 miesięcznej umowy klienci będą mieli do wykorzystania co miesiąc pakiet internetowy 30 GB wraz z dostępem do najszybszego internetu 5G w Polsce, którego zasięgiem objętych jest już ponad połowa mieszkańców naszego kraju. W pakiecie zawarte są również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5,18 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Przez pierwsze 12 miesięcy klienci będą płacić raptem 20 zł/mies. Kolejne 12 miesięcy będzie ich kosztować już 30 zł/mies., co i tak jest śmieszną kwotą patrząc na to, jak wiele dostajemy w zamian.

Na wysokim pakiecie danych i łączności 5G korzyści się bowiem nie kończą. Oprócz niskiej ceny klienci otrzymają także:

  • bezpłatny transfer danych na korzystanie z serwisów społecznościowych i komunikatorów: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp;
  • dostęp do usługi Disney+ bez opłat przez rok, potem 28,99zł/mies.;
  • dostęp do serwisu HBO Max przez 1 miesiąc za 0 zł;
  • dostęp do serwisu muzycznego TIDAL na 90 dni za 0 zł.

Sam dostęp do Disney+ gratis przez rok sprawia, że abonament jest jak za darmo. Do tego bezpłatny transfer danych w serwisach społecznościowych oznacza znacznie niższe zużycie pakietu, więc 30 GB możemy przeznaczyć na co innego, np. seriale czy gry mobilne.

 class="wp-image-2298846"

Ponadto klienci decydujący się na abonament w Plushu mogą dobrać do oferty smartfon w prawdziwych ratach 0 proc. W ofercie znajdziemy wiele urządzeń, m.in.:

  • Samsung Galaxy A33 5G 6/128 GB w 36 ratach po 52,72 zł + 1 zł na start lub
  • OPPO Reno7 5G 8/256 GB w 36 ratach po 72,22 zł + 298,99 zł na start.
REKLAMA

Abonament w Plush – czy w ogóle można taniej?

Na rynku nie brakuje tanich ofert abonamentowych, pod tym względem w ostatnich latach operatorzy rozpieszczają nas na prawo i lewo. Patrząc jednak na szereg dodatkowych korzyści i duży pakiet danych w komplecie, nowa promocja Plush to okazja, obok której nie sposób przejść obojętnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA