REKLAMA

100 GB dla każdego klienta Plusha. Tak sieć świętuje pierwszy milion klientów

Wszyscy klienci sieci Plush, w tym ofert abonamentowych, mix i kart przedpłaconych, mogą odebrać 100 GB danych. Bez opłat czy innych haczyków. Dla nowych klientów przygotowane są prezenty rzeczowe.

14.03.2022 17.31
plus plush 100 zł 100 gb promocja pakiet
REKLAMA

Plush istnieje od siedmiu lat. Siecią operuje ten sam właściciel, do którego też należy Plus. Zbieżność nazw nie jest przypadkowa, obie sieci operują na tej samej infrastrukturze. Pomysł na stworzenie takiej alternatywnej marki leżał w chęci dotarcia do młodych klientów. Marketing był (i nadal jest) nieco zaczepny i z premedytacją niepoważny, a oferty Plusha wyraźnie kierowane są przede wszystkim dla młodego odbiorcy.

REKLAMA

Czytaj też:

Sieć jest przez wielu kojarzona z promującą ją maskotką. Pluszowy, zadziorny miś o imieniu Plushak od samego początku całkiem skutecznie budował tożsamość marki. Robi to nadal i jest w tym skuteczniejszy od niejednego celebryty wynajmowanego przez konkurencję. Plush zaczynał jako operator usług przedpłaconych, kusząc nielimitowaną liczbą SMS-ów, MMS-ów i minut do dowolnych sieci. Z czasem doczekał się braku limitów również na usługi społecznościowe Mety.

Dziś świętuje milionowego klienta. Jak informuje operator sieci, 45 proc. użytkowników to kobiety, zaś 55 proc. to mężczyźni. Łącznie w ubiegłym roku skonsumowali niemal 74 petabajtów danych za pośrednictwem tej sieci. Jak Plush świętuje? Wspólnie z klientami.

100 GB od sieci Plush za darmo. Jak odebrać?

 class="wp-image-2089743"
Plush ma już 1 mln klientów

Prezent należy się wszystkim klientom, niezależnie od oferty, jaką wybrali. Nowi jak i przedłużający umowę klienci Plush Abonament, podpisujący umowę na 24 miesiące, nie muszą robić nic. Jednorazowy pakiet 100 GB aktywuje się automatycznie i jest do wykorzystania przez dwa lata.

Nowi Klienci Plush Abonament, wybierający umowę na czas nieokreślony jak i wszyscy dotychczasowi Klienci Plush Abonament, będą mogli cieszyć się darmowymi gigabajtami po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80848 w treści wpisując MILION. Aktywowany zostanie pakiet 10 GB, który będzie się odnawiał przez kolejnych 10 miesięcy.

 class="wp-image-2089746"
100 GB za darmo do odbioru w sieci Plush

Milion klientów sieci Plush. To oznacza prezenty rzeczowe dla szukających nowego telefonu.

To nie koniec niespodzianek. Wybierając Plusha w ofercie z jednym z wybranych telefonów, w prezencie dodawane są słuchawki. A raczej nie tyle w prezencie, do oferowane są za symboliczną złotówkę. Model słuchawek zależy od wybranego telefonu. Przygotowano trzy zestawy.

REKLAMA
 class="wp-image-2089749"
Plush przygotował słuchawki za 1 zł do wybranych telefonów

Pierwszy zestaw składa się z telefonu Moto G51 5G i słuchawek Moto XT220. Drugi to Samsung Galaxy A22 5G 64 GB, do którego można za złotówkę wziąć słuchawki Samsung IC100 Typ C. Trzeci to telefon Realme C11 ze słuchawkami Realme Buds Q2.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA