REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Korzystasz z Plusa na kartę? Możesz się załapać na zwrot gotówki do 100 zł z bankomatu

Plus zachęca do korzystania z nowych pakietów w swojej ofercie "na kartę". Użytkownicy taryf prepaid mogą liczyć na zwrot gotówki. Z bankomatu można wypłacić nawet do 100 zł.

07.03.2022
16:37
plus na karte promocja prepaid zwrot gotowki w bankomacie
REKLAMA

Plus będzie zwracał pieniądze klientom, którzy zdecydują się kupić starter tej sieci i będą z niego korzystać. Dzięki nowej promocji pierwsze 50 zł lub 100 zł wydane na usługi w ramach pakietów Bez Limitu przez abonenta taryfy prepaid będzie można odebrać w formie wypłaty z bankomatu.

REKLAMA

Plus na kartę i zwrot gotówki

Promocja kierowana jest do tych użytkowników oferty prepaid, którzy chcą korzystać z usługi Bez Limitu. Operator będzie sobie skrzętnie notował, ile klient wydaje na aktywację pakietów na nielimitowane rozmowy i wiadomości.

plus na karte promocja prepaid zwrot gotowki w bankomacie class="wp-image-2079262"
Aktywacja promocji dla klientów Plus na kartę

W chwili, gdy suma wydanych pieniędzy dobije do 100 zł, wydaną uprzednio kwotę będzie można odzyskać. Opcjonalnie wypłaty można dokonać w dodatku już w chwili, gdy pakiet aktywowany zostanie dwukrotnie - wtedy zwrot wynosi 50 zł.

Co istotne, mówimy tutaj nie o np. voucherze na zakup telefonu od operatora czy też doładowaniu konta na zakup innych usług. 50 zł lub 100 zł od zielonej sieci będzie można wypłacić w bankomacie. Możliwe to będzie do 31 sierpnia 2022 r. 

plus na karte promocja prepaid zwrot gotowki w bankomacie class="wp-image-2079259"
Plus na kartę - dwa pakiety Bez Limitu do wyboru

Jak skorzystać z promocji Plusa na zwrot 50 zł lub 100 zł w bankomacie?

Aby odzyskać od operatora wydane uprzednio pieniądze, trzeba kupić starter Plus na Kartę oraz wysłać SMS o treści KASA pod numer 80100. Na zapisanie się do akcji klienci mają czas od 7 marca do 30 kwietnia 2022 r.

Pakiety objęte promocją należy włączać na swoim koncie regularnie. Dostępne są obecnie dwie opcje: Bez Limitu za 30 zł z 30 GB transferu oraz Bez Limitu za 40 zł z 35 GB transferu i dostępem do sieci 5G.

REKLAMA
plus na karte promocja prepaid zwrot gotowki w bankomacie class="wp-image-2079256"
Promocja sieci Plus: jak wypłacić gotówkę z bankomatu?

Po wypełnieniu warunków uprawniających do skorzystania z promocji klienci otrzymają od operatora SMS-a z kodem i PIN-em. Aby wypłacić 50 zł lub 100 zł, należy wprowadzić w bankomacie sieci Euronet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA