1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Świetna promocja Banku Pekao. Odbierz voucher o wartości 420 zł i dostęp do CANAL+ online

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Voucher o wartości 420 zł, dostęp do CANAL+ online oraz oprocentowanie 7 procent w skali roku do stu tysięcy złotych - na takie benefity mogą liczyć nowi klienci Banku Pekao, którzy zdecydują się otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

08.08.2022
15:53
Promocja Banku Pekao. Odbierz voucher o wartości 420 zł i CANAL+

1 sierpnia w Banku Pekao wystartowała nowa promocja Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa oraz Konta Świat Premium z kartą Visa Debit Gold. 3500 pierwszych klientów, którzy w okresie od 1 sierpnia do 30 września bieżącego roku założą jedno z wyżej wymienionych kont, otrzymają voucher o wartości 420 zł wraz z półrocznym dostępem do serwisu CANAL+ online.

Jak skorzystać z promocji? To proste: wystarczy założyć konto osobiste z kartą Visa za pośrednictwem strony internetowej www.pekao.com.pl/konto, na selfie w aplikacji PeoPay - w tym przy użyciu aplikacji mObywatel lub w dowolnym oddziale Banku Pekao S.A. Przy zakładaniu konta online należy pamiętać o wpisaniu kodu promocji CANAL. Po pomyślnym założeniu konta należy wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą Visa Banku w każdym z dwóch pierwszych miesięcy od założenia konta - w sumie 10 transakcji. Vouchery, niezależnie od daty przystąpienia do promocji będą ważne do 31 marca 2023 roku.

Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 3500 voucherów dla 3500 pierwszych klientów, którzy otworzą Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową Visa lub Konto Świat Premium z kartą Visa Debit Gold w czasie trwania promocji.

Konto Przekorzystne, to konto nagrodzone już dwukrotnie statuetką „Złotego Bankiera”. W tym roku doceniono między innymi niskie koszty obsługi, dostępy do bankomatów oraz aplikację mobilną PeoPay. Teraz dorzucamy atrakcyjną promocję darmowego dostępu do Canal+ online na pół roku. A przy okazji można skorzystać z wysokiego oprocentowania 7 proc. na Koncie Oszczędnościowym, także przez pół roku

– mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Konto Przekorzystne - dlaczego się opłaca?

Warunki, na jakich Bank Pekao oferuje Konto Przekorzystne dają nowym klientom wiele benefitów. Klienci nie ponoszą opłat za jego prowadzenie, a dodatkowo po spełnieniu prostych warunków: jeden wpływ na rachunek na min. 500 zł w miesiącu i jedna płatność kartą wydaną do rachunku - klienci nie płacą również za obsługę wielowalutowej karty Visa. Ponadto spełnienie tych warunków gwarantuje również darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów za granicą.

Młodzi klienci Banku Pekao - którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia, mogą bez opłat korzystać z prowadzenia konta, obsługi karty debetowej oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Dwie pieczenie na jednym ogniu: Konto Oszczędnościowe z 7 procent w skali roku

Nowa promocja Konta Przekorzystnego oraz możliwość złożenia wniosku w programie Dobry Start poprzez aplikację PeoPay lub bankowość internetową Pekao24 to nie jedynie letnie benefity, z których mogą skorzystać klienci Banku Pekao.

Klienci, którzy otworzą Konto Przekorzystne w Banku Pekao od 1 sierpnia do 16 października bieżącego roku mogą skorzystać również z niezwykle korzystnej promocji na Koncie Oszczędnościowym. Przez pierwsze sześć miesięcy od otwarcia konta nowi klienci mogą zyskać aż 7 proc. w skali roku do 100 tysięcy złotych.

Bank Pekao gwarantuje brak utraty naliczonych odsetek przy wpłatach i wypłatach dowolnych kwot w dowolnych terminach, a ponadto Bank gwarantuje brak opłat za wszystkie przelewy z Konta Oszczędnościowego na konto osobiste w banku zlecone w aplikacji PeoPay, dzięki czemu klient może swobodnie dysponować swoimi oszczędnościami.

Stały benefit: PeoPay

Klienci posiadający konto w Banku Pekao mają również dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej PeoPay. W sklepie Google Play aplikacja utrzymuje niezmiennie stałą ocenę, aż 4,8. Jest na bieżąco udoskonalana przy pomocy zaawansowanej analityki danych i narzędzi z obszaru sztucznej inteligencji.

Obecnie PeoPay, jest coraz bardziej intuicyjnym narzędziem, a klienci Pekao mogą korzystać z szerokiej gamy praktycznych funkcji, takich jak płatności za autostrady, parkingi, czy bilety komunikacji miejskiej lub płacenie za zakupy telefonem, czyli Google Pay, Apple Pay lub BLIK. Bank Pekao na bieżąco stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, a wszystkie wprowadzane zmiany są odpowiedzią na ich aktualne potrzeby.

Wśród nowych funkcji aplikacji PeoPay można wyróżnić m.in. kontrolę stanu konta dziecka, które posiada własny rachunek w Banku Pekao, widżet, który wyświetla 5 ostatnich transakcji bez potrzeby otwierania historii czy PeoPay "stories" służących do prezentowania spersonalizowanych ofert, a także samouczków dotyczących obsługi aplikacji. Oprócz tego klienci korzystający z aplikacji PeoPay mogą kupować bilety komunikacji miejskiej na metro, tramwaj czy autobus bez konieczności korzystania z zewnętrznych aplikacji.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze
Zobacz komentarze