Bank Pekao przygotował specjalne konto dla studentów. To świetna oferta także dla Ukraińców studiujących w Polsce

Lokowanie produktu

Jak zaoszczędzić na podróżach i otrzymać dostęp do bazy wiedzy Harvard Business Review Polska, nie wydając ani grosza? Pekao ma na to sposób.

26.10.2018 14.06
mojeID Bank Pekao S.A.

Jedną z największych zalet studiowania w Polsce jest możliwość szybkiego, łatwego i dość taniego podróżowania. Wsiadasz w autobus w Krakowie i już za niecałe 7 godzin jesteś w Wiedniu, Budapeszcie lub Pradze. Ze Szczecina można w parę godzin dostać się do Berlina. Zawsze też znajdzie się mnóstwo korzystnych ofert tanich linii lotniczych, czasami bilety są nawet po 10 euro! Właśnie podczas studiów w Polsce poczułam, co to znaczy mieć wolność poruszania się po świecie, gdy cała Europa, wymarzone miasta, leżą w zasięgu ręki.

Zawsze starałam się maksymalnie oszczędzać w czasie podróży, ale ciągle wydawałam więcej, niż planowałam na przewalutowanie. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatu była tak ogromna, że po podliczeniu wszystkiego po powrocie rozbolała mnie głowa.

Spokojnie, już podpowiadam, jak na tym można teraz łatwo zaoszczędzić.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Bank Pekao S.A. wprowadził specjalną ofertę dla młodych, czyli dla osób do 26 roku życia. Zakładasz konto, nie wydając ani grosza, przy tym możesz zrobić to w języku ukraińskim — bank oferuje infolinię i prowadzenie całej dokumentacji w tym języku. Pekao chwali się też tym, że w oddziałach banku pracuje 200 osób, mówiących w języku ukraińskim bądź rosyjskim. Zakładanie konta, obsługa karty, przelewy, a nawet wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce, w tym za granicą (również na Ukrainie) – są za darmo. Do tego bank nie stawia żadnych warunków, oprócz wieku posiadacza konta. Jednak najbardziej mnie cieszy, że każda karta wydawana do rachunku jest wielowalutowa, co to znaczy?

Karta wielowalutowa Mastercard Debit FX daje dostęp do prowadzonych bezpłatnie rachunków walutowych w EUR, USD, CHF, GBP. Działa jak roaming w telefonie i automatycznie przełącza się pomiędzy rachunkami w zależności od kraju, w jakim przebywa jej posiadacz. Czyli masz tylko jedną kartę do wszystkich rachunków (złotowego i walutowych w USD, EUR, CHF i GBP) i płacisz oraz wypłacasz nią bez przewalutowania.

Na szczególną uwagę zasługuje aplikacja PeoPay, która również jest dostępna w języku ukraińskim. Z pomocą tej aplikacji zaczniesz szybko korzystać z Apple Pay, kupisz walutę online, zapłacisz zbliżeniowo w kraju i za granicą bez przewalutowania, zalogujesz się, zatwierdzisz płatność lub przelew odciskiem palca, a nawet wypłacisz gotówkę w kraju z bankomatów Banku Pekao S.A. Unikalne rozwiązanie sprawia, że z PeoPay możesz płacić komórką od razu po założeniu konta, bez konieczności czekania na kartę.

OK, GO! Rozszerzysz wiedzę, a nawet otrzymasz certyfikat

Bank Pekao S.A. postarał się zrozumieć wszystkie potrzeby studentów. Bardzo ważną z nich jest nauka, przygotowywanie się do przyszłej kariery zawodowej. Dlatego teraz możecie dostać bezpłatny dostęp do bazy wiedzy Harvard Business Review Polska.

OK, GO! to program edukacyjny, który został stworzony wspólnie z ICAN Institute Polska. Zakładasz konto, dostajesz specjalny kod SMS, rejestrujesz się na stronie i korzystasz bezpłatnie z jednego z trzydziestu dostępnych modułów szkoleniowych, obejmujących sześć obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, strategia.

Po zakończeniu szkolenia i zdaniu testu na platformie OK, GO!, otrzymasz prestiżowy certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao S.A., sygnowany marką Harvard Business Review Polska. Program OK, GO! oferuje nie tylko dostęp do szkoleń online, a również bezpłatną 3-miesięczną prenumeratę cyfrową magazynu Harvard Business Review Polska.

Wisienka na torcie: zniżki do 30 proc.

Przy płatnościach kartą Banku Pekao S.A., aplikacją mobilną PeoPay lub przelewem z bankowości internetowej Pekao24, masz zniżki do 30 proc. u Partnerów Programu rabatowego Galeria Rabatów. Więcej informacji na stronie.

*Materiał powstał we współpracy z Bankiem Pekao.

Lokowanie produktu
Najnowsze