Z ambitnego programu wyszły tylko sute wypłaty prezesów. Pomysł z ekologicznymi domkami to niewypał
Jednym z elementów programu Mieszkanie Plus miały być drewniane i przede wszystkim niedrogie domy. Rząd chciał, aby Polacy marzący o własnych kątach budowali właśnie takie budynki, zaś materiały miały pochodzić z polskiego drewna. Po latach pomysł okazał się więcej niż fiaskiem.

REKLAMA