1. Spider's Web
  2. Technologie

Wszechstronność w eleganckiej obudowie. Świetna promocja na Huawei Watch GT 3 Pro

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Smartwatche jeszcze nigdy nie były tak eleganckie. Nowy Huawei Watch GT 3 Pro łączy to, co najlepsze w inteligentnych zegarkach Huawei, z jakością wykonania, której nie powstydziłby się klasyczny czasomierz z wysokiej półki.

24.05.2022
13:11
Huawei Watch GT 3 Pro

Zegarki z serii Huawei Watch GT zachwycają możliwościami smart, ale nie da się ukryć, że wizualnie są skierowane przede wszystkim do miłośników aktywnego trybu życia. Huawei Watch GT 3 wprowadził odmianę Elite, zręcznie stylizowaną na klasyczny zegarek, jednak dopiero w modelu Huawei Watch GT 3 Pro dostajemy najlepsze połączenie dwóch światów – technologii z namiastką luksusu.

Aż trudno uwierzyć, że to smartwatch.

Huawei Watch GT 3 Pro na tyle zręcznie imituje analogowy zegarek, że na pierwszy rzut oka łatwo go z takowym pomylić, zwłaszcza gdy mowa o damskim wariancie 43 mm. W połączeniu z odpowiednio dobranym, cyfrowymi tarczami, konstrukcja mniejszego z nowych zegarków Huawei naprawdę sprawia wrażenie luksusowej i rzeczywiście jest wykonana z materiałów najwyższej klasy. Koperta tego zegarka wykonana jest z ceramiki, podobnie jak spód, zaś wyświetlacz pokrywa odporne na zarysowania szkło szafirowe. Ceramiczna obudowa jest o tyle istotna, iż jest to wytrzymałe tworzywo będące jednocześnie tworzywem antyalergicznym, odpornym za korozję, ciepło i zużycie.

 class="wp-image-2182584"

Całości dopełnia obrotowa koronka z wyraźnymi perforacjami, za pomocą której sterujemy funkcjami interfejsu.

Edycja Classic trafia do konsumentów w zestawie ze skórzanym paskiem, podczas gdy edycja Elegant oferuje bransoletę wykonaną z ceramiki nano-crystal. Obydwie wersje mogą pracować nawet 7 dni na jednym ładowaniu.

Nie mniej premium prezentuje się 46-milimetrowa wersja zegarka, dostępna w trzech wariantach:

  • Classic, ze skórzanym paskiem,
  • Sport, z paskiem silikonowym,
  • Elite, z tytanową bransoletą.
 class="wp-image-2182896"

Niezależnie od wariantu koperta wykonana jest z tytanu, zaś spód pokrywa ceramika. Podobnie jak w wersji 43 mm, również i tutaj ekran pokrywa szkło szafirowe, a koronka dookoła niego jest obrotowa, choć w wersji 46 mm swoją stylistyką bardziej przypomina ona klasyczne zegarki nurkowe. Większy z nowych zegarków może pracować na jednym ładowaniu nawet przez 14 dni.

W każdej wersji nowy Huawei Watch GT 3 Pro prezentuje się elegancko i ponadczasowo. Nawet wersja Sport dedykowana osobom aktywnym fizycznie, bardziej przywodzi na myśl klasyczne zegarki niż fitness-trackery, choć nie ustępuje tym ostatnim pod względem możliwości. Podobnie zresztą jak każda z odmian nowego zegarka Huawei, bo wszystkie oferują te same możliwości sport i smart. I warto też dodać, że każda z odmian Watcha GT 3 Pro jest odporna na wodę, zarówno słodką (do 50 m) jak i słoną (do 30 m).

Huawei Watch GT 3 Pro – wszechstronność w eleganckiej obudowie.

Nowe zegarki Huawei oferują szereg funkcji sportowych, które zawstydzają niejeden smartwatch. Przede wszystkim mamy tu aż 8 czujników PD na spodzie urządzenia, które przekazują informacje funkcji TruSeen 5.0+. Dzięki temu połączeniu zegarek podaje nam precyzyjne pomiary tętna i saturacji SpO2 nawet podczas intensywnego treningu. Skoro zaś o saturacji mowa, to Huawei Watch GT 3 Pro może ją mierzyć przez cały czas, także w czasie snu, który... oczywiście również można monitorować przy pomocy tego zegarka. Zegarek zmierzy też nasz poziom stresu, a nawet potrafi odczytać temperaturę skóry. Panie z pewnością zaś docenią możliwość śledzenia cyklu menstruacyjnego.

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182560"

Poza funkcjami sportowymi Huawei Watch GT 3 Pro oferuje też pełny przekrój możliwości smart, jakich spodziewamy się po zegarku tego kalibru. Mamy tu oczywiście nawigację satelitarną, możliwość sterowania odtwarzaniem multimediów, połączenie z asystentem głosowym i wiele, wiele innych. Istotną przewagą zegarków Huawei nad niektórymi smartwatchami premium jest fakt, że są kompatybilne z każdym telefonem z systemem Android lub iOS. Wybór zegarka nie powinien być uzależniony od tego, z jakiego telefonu korzystamy, ani na odwrót – Huawei Watch GT 3 Pro zostawia nam pełną dowolność.

Luksus, który nie kosztuje fortuny.

Po tych wszystkich możliwościach i zastosowaniu materiałów klasy premium można by się spodziewać, że Huawei Watch GT 3 Pro będzie kosztował majątek, ale tak nie jest. Wprost przeciwnie – nawet najdroższa odmiana tego zegarka jest konkurencyjnie wyceniona na tle innych topowych smartwatchy, a jest od nich bez dwóch zdań lepiej wykonana i bardziej elegancka.

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182899"

Huawei Watch GT 3 Pro dostępny jest w pięciu odmianach:

Teraz zaś, korzystając z promocji w sklepach RTV Euro AGD, możemy zaoszczędzić 200 zł przy zakupie nowego zegarka Huawei Watch GT 3 Pro, a do tego otrzymać za złotówkę jeden z dwóch gadżetów – do zegarków 46 mm otrzymamy słuchawki Huawei FreeBuds 4, zaś do zegarków 43 mm nietuzinkowe słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick. Promocja potrwa do 5 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze