REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Watch GT 3 Pro - oto najlepszy smartwatch Huawei w jeszcze lepszym wydaniu

Huawei wprowadza do sprzedaży jeszcze bardziej dopracowaną wersję modelu GT 3 - GT 3 Pro, dostępną w tytanowej, albo ceramicznej kopercie. Ale to nie jedyna cecha wyróżniająca nowy model. Czym Huawei GT 3 Pro różni się od poprzednika?

18.05.2022
14:30
Huawei Watch GT 3 Pro
REKLAMA

Zanim odpowiemy na to pytanie sprawdzimy, co GT 3 Pro od GT 3 przejęło – starszy model w naszym teście wypadł znakomicie, więc trudno oczekiwać, by Huawei zmienił wszystko. 

REKLAMA

Huawei Watch GT 3 Pro vs Watch GT 3 – podobieństwa

Watch GT 3 Pro, podobnie jak poprzednik, jest znakomicie wykonany, ma świetny wyświetlacz AMOLED i imponujący czas pracy na jednym ładowaniu baterii (do 7 dni w przypadku wersji z kopertą 43 mm i aż 14 w odmianie 46 mm). Pozwala na korzystanie z aplikacji od zewnętrznych dostawców, zasypuje liczbą aktywności sportowych, które obsługuje, a niebawem wprowadzi nawet możliwość kontroli EKG. Pro, podobnie jak 3 bez pro, również nie został wyposażony w moduł eSIM, ale proponuje funkcję Bluetooth calling, dzięki której może służyć za zestaw głośnomówiący, gdy zostawimy telefon w innej części mieszkania. Oba modele działają na bazie systemu Harmony OS i będą współpracowały praktycznie z każdym smartfonem – czy to opartym na Androidzie, czy systemie iOS.

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182563"

Huawei Watch GT 3 Pro vs Watch GT 3 – różnice

Pierwszą ciekawostką odróżniającą oba te modele jest wprowadzenie do nowszego z nich trybu golfowego. Możliwość precyzyjnego śledzenia odległości od dołka, czy pomiar prędkości swingu mogą być bardzo istotnymi elementami w walce o zejście poniżej par dołka. W GT 3 Pro pojawia się też dostępny dotąd wyłącznie w modelu GT Runner naukowy program biegowy, który potrafi oceniać zdolności biegowe użytkownika, zmierzyć obciążenie treningowe oraz wyznaczyć próg mleczanowy. Pod względem sportowym i zdrowotnym mamy więc do czynienia z najbardziej zaawansowanym zegarkiem w historii marki.

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182560"

GT 3 Pro – jeszcze bardziej premium

Wykonaniu wersji GT 3 trudno jest cokolwiek zarzucić, ale odmiana Pro jeszcze bardziej podkreśla premiumowy charakter smartwatchy Huawei. W opracowanej z myślą o męskich nadgarstkach, 46-milimetrowej odmianie można pokusić się o kopertę i bransoletę wykonaną z tytanu. 

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182899"

Wersja z kopertą o średnicy 43 mm, według producenta przygotowana dla kobiet, może mieć ceramiczną kopertę i bransoletę. 

Huawei Watch GT 3 Pro class="wp-image-2182578"

To jednak nie oznacza, że ceramicznej wersji nie mogą nosić faceci – z myślą o większych nadgarstkach producent dołożył do zestawu specjalny śrubokręt oraz trzy dodatkowe ogniwa do bransolety. Można więc samodzielnie dopasować zegarek do obwodu swojego nadgarstka. Jeżeli ktoś woli bardziej klasyczne rozwiązania, może wybrać wersje z paskiem ze skóry, albo fluoroestameru.

 class="wp-image-2182896"

Każdy Watch GT 3 Pro ma tarczę zabezpieczoną szafirowym szkłem, niezwykle odpornym na zarysowania. Oczywiście jest też wodoszczelny, a producent podkreśla, że żadnej szkody nie wyrządzi mu nawet woda słona – nie będzie go trzeba zdejmować przed wejściem na plażę. 

 class="wp-image-2182566"

Huawei GT 3 Pro – ceny:

REKLAMA
  • wersja 43 mm z paskiem z białej skóry – 1 999 zł
  • wersja 43 mm z ceramiczną kopertą i bransoletą – 2 399 zł
  • wersja 46 mm z paskiem ze skóry lub fluoroestameru – 1 699 zł
  • wersja 46 mm z tytanową kopertą i bransoletą – 2 199 zł

Jeśli więc szukacie niezawodnego smartwatcha z bogactwem funkcji, długim czasem pracy na baterii i wykonaniem z segmentu premium i odpowiednią ceną – można zakończyć poszukiwania. On już tu jest.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA