Paliwo kosztuje już tak dużo, że stacje benzynowe ukrywają ceny, żeby nie dobijać klientów
Cóż – jeśli musisz zapytać i wiedzieć, ile kosztuje, to najwyraźniej cię nie stać. Taką logiką być może kieruje się pewna amerykańska stacja, która wyłączyła cennik. Po co? Może po to, aby nie denerwować i nie zniechęcać przejeżdżających kierowców. Podobne praktyki dotarły też do Polski.

REKLAMA