1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Na świecie dzieje się tyle, że warto być na bieżąco - ułatwią to Wiadomości w przeglądarce Huawei

Lokowanie produktu: Huawei

Wszyscy chcemy wiedzieć, co właśnie dzieje się na świecie, sprawdzać co opublikowano na naszych ulubionych stronach czy też przeglądać newsy w uporządkowanych kategoriach. W obecnym zalewie informacji przyda się bardzo intuicyjny serwis, który skataloguje nam wiadomości według naszych preferencji i zainteresowań. Taką usługą może pochwalić się Huawei.

24.12.2021
6:54
huawei wiadomości

Wiadomości to serwis, który oferuje niekończący się strumień informacji na głównym ekranie przeglądarki. Jeżeli używamy telefonu marki Huawei, to mamy już go w przeglądarce Huawei. Jeżeli korzystamy z telefonu innych marek, to nic straconego — wystarczy, że pobierzemy doskonałą przeglądarkę Petal. Tam również znajdziemy Wiadomości, do których dostęp jest całkowicie bezpłatny, a przeglądanie ich jest bardzo wygodne. Na górnym pasku znajdziemy kategorie, według których posegregowane są informacje. Sami możemy wybrać jakie kategorie mają nam się wyświetlać oraz w jakiej kolejności, a mamy do wyboru: Najnowsze, Sport, Rozrywka, Nauka i Technika, Wideo oraz świetna zakładka o nazwie Podcasty, z której sam często korzystam.

 class="wp-image-1977692"

Znajdziemy tam najpopularniejsze i najlepsze podcasty w Polsce takie jak Dział Zagraniczny, Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka, Weszło FM, czy ukochany przez Polaków podcast Piąte: Nie zabijaj. 

 class="wp-image-1977704"

Treści wyświetlane w Wiadomościach pochodzą od partnerów, z którymi Huawei nawiązał współpracę. Znajdziemy tam oczywiście nasz serwis Spider’s Web, ale również będziemy mogli poczytać informacje pochodzące z Onetu, RMF FM, Wirtualnej Polski oraz wielu, wielu innych. Dzięki tak rozbudowanej ofercie partnerów możliwe jest pokazanie różnych punktów widzenia, co skutkuje tym, że nie zamykamy się bezsensownie w bańce informacyjnej, tylko pogłębiamy treści i wiedzę. 

 class="wp-image-1983905"

W celu zaspokojenia głodu informacyjnego użytkownika wiadomości w zakładce Najnowsze są spersonalizowane, tak żeby jak najlepiej trafić w zainteresowania użytkownika. Wiadomości nie obejmują tylko tekstów, ale również filmy, podcasty i galerie zdjęć. Jeżeli aktualnie trwa jakieś ważne wydarzenie takie jak np. Igrzyska Olimpijskie, czy wybory prezydenckie to w wiadomościach pojawi się nowa zakładka, w której pogrupowane są artykuły dotyczące tego wydarzenia. 

Jeżeli chcielibyśmy zobaczyć, czym żyją obywatele innych państw w Europie, to nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie tego niż poprzez Wiadomości Huawei. Serwis działa na 40 europejskich rynkach. Wystarczy, że w ustawieniach przeglądarki zmienimy region na taki, jaki nas interesuje. Po zmianie użytkownicy mają możliwość przeglądania lokalnych informacji, tak jakby fizycznie znajdowali się we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Dzięki temu Wiadomości dobrze sprawdzają się przy szlifowaniu języków obcych. 

 class="wp-image-1983911"

Wiadomości podlegają takim samym ustawieniom jak przeglądarka, więc bez problemu możemy zwiększyć lub zmniejszyć wielkość czcionki, czy włączyć tryb ciemny w celu ochrony wzroku. 

 class="wp-image-1983914"

Dzięki powiadomieniom push nie ma ryzyka, że ominą nas najważniejsze wydarzenia. Wiadomości Huawei świetnie sprawdzają się podczas przerwy na zrobienie prasówki. Dzięki niekończącemu się feedowi możemy przeglądać nawet starsze informacje, bez konieczności ich ręcznego wyszukiwania. Ułatwia to odnalezienie się w nowoczesnym świecie, w którym tyle się dzieje. Warto być na bieżąco.

Lokowanie produktu: Huawei
Najnowsze
Zobacz komentarze