REKLAMA

Tormentor to najbrutalniejsza polska gra. Na zwiastunie z rozgrywką jest niesmaczny, wulgarny i sadystyczny

Zajmujące się produkcją interaktywnym horrorów Madmind Studio opublikowało zwiastun z rozgrywką ze swojej najnowszej produkcji. Tormentor to niezwykle brutalna gra, w której gracz wciela się w oprawcę goniącego, torturującego i mordującego ofiary. Materiał wideo jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich widzów.

24.12.2021 05.21
Tormentor to najbrutalniejsza polska gra. Na zwiastunie z rozgrywką jest niesmaczny, wulgarny i sadystyczny
REKLAMA

Polscy producenci z Madmind Studio dali się poznać światu jako twórcy kontrowersyjnych, brutalnych i wulgarnych gier wideo. Bydgoska ekipa lubi eksperymentować z ludzkimi popędami, mieszając takie motywy jak przemoc oraz pornografia. Doskonałym tego przykładem jest Agony oraz Succubus, gdzie gracz trafia do piekła i walczy z demonami, ale również uczestniczy w wielu sekwencjach związanych z nagością, kopulacją oraz erotycznymi rytuałami.

REKLAMA
Succubus od Madmind Studio

Tormentor to z kolei symulator brutalnego zabójcy, który więzi oraz torturuje swoje ofiary.

W nadchodzącej grze Madmind Studio gracz wciela się w tytułowego dręczyciela, żyjącego w opuszczonym więzieniu. Właśnie tutaj przetrzymujemy ofiary, torturując je oraz mordując ku uciesze wpływowych sponsorów. W obiekcie zainstalowano system monitoringu dla perwersyjnych widzów, którzy finansują działania oprawcy, a także dostarczają mu kolejne ofiary. Za zgromadzone środki gracz kupuje potem nowe narzędzia tortur. Biznes niemal jak w serii horrorów Hostel.

Tormentor umożliwia torturowanie i mordowanie ludzi przed kamerą. Do tego w grze znajdzie się prosty edytor ofiar. Ten element budzi moje szczególne zaniepokojenie. Jeśli gracze będą mogli tworzyć awatary znajomych - np. rówieśników ze szkoły - a następnie rozczłonkowywać je oraz brutalnie zabijać, taka wiralowa "zabawa" może negatywnie wpływać na wiele osób. Wizja, w której szkolni dręczyciele mordują w grze awatary znajomych, a później wrzucają klipy do mediów społecznościowych, zdecydowanie do mnie nie przemawia. A jestem wielkim fanem survival horrorów.

REKLAMA

Produkcja Madmind Studios pozwoli także realizować polowania na ofiary. Gracz wyposaża więźniów w prostą broń, wypuszcza ich z cel, a następnie rozpoczyna makabryczne podchody, pozbawiając ludzi nadziei na ucieczkę, która jeszcze przed chwilą się w nich tliła. Tak jak inne gry bydgoskiej ekipy, również Madmind nie stroni od nagości. W materiale wideo z rozgrywką widzimy roznegliżowane, przerażone i uciekające kobiety, co tylko podkreśla sadystyczny charakter polskiej produkcji.

Tormentor to nie jedyny projekt nad którym pracuje Madmind Studio. Bydgoscy deweloperzy rozwijają jednocześnie psychologiczny horror Paranoid, a także DLC do gry Succubus i Agony VR. Opisywana gra wciąż nie otrzymała daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA