REKLAMA

Nagość, bicie płodu, tortury i rytuały - obrazoburcza gra Polaków z darmowym demo dla pełnoletnich

Succubus to najnowsza gra wideo rodzimego Madmind Studio. Tytuł czerpie garściami z poprzedniej gry Polaków - Agony - jeszcze mocniej epatując seksem, przemocą i nagością. Jednocześnie produkcja ma być znacznie bardziej grywalna niż pierwsza część.

28.07.2020 07.24
Succubus: obrazoburcza gra Polaków z darmowym demem
REKLAMA

Wystarczy zobaczyć zwiastun (wyłącznie dla osób pełnoletnich) aby wiedzieć, że Succubus to bardzo odważna, szokująca wręcz produkcja. Gracz wciela się bowiem w tytułowego sukkuba, chcącego zaspokoić swoje dzikie rządze i popędy. Pomogą nam w tym piekielne dusze udręczonych, a także inne demony. Część dobrowolnie, inna część pod przymusem.

REKLAMA

Succubus to gra obrazoburcza i obliczona na kontrowersje.

Gdy do materiału reklamowego wybierasz scenę, w której bijesz i kopiesz płód znajdujący się w brzuchu ciężarnej matki, robisz to z jasną intencją. Tutaj nie ma przypadku. Succubus ma szokować, wzbudzać kontrowersje i podnosić poziom ciśnienia. Byle było na tyle głośno, aby o tytule dowiedziała się jak największa liczba potencjalnych graczy. Również takich, którzy nie grali w Agony, ale zostali zainteresowani brutalnością, nagością czy seksem.

Oczywiście to nie pierwsza i nie ostatnia polska gra obliczona na skandal. Kilka lat temu było głośno na temat Hatred - strzelaniny w rzucie izometrycznym, orbitującej wokół zabijania niewinnych ludzi przez seryjnego mordercę z bronią maszynową. Taki Postal, ale bez wątku humorystycznego za pomocą którego twórcy odrealnialiby rozgrywkę i dystansowali się od wydarzeń na ekranie. Później mieliśmy m.in. pełne seksu i sekt Lust for Darkness, a także wcześniej wspomniane Agony.

W Succubus każdy może zagrać za darmo, ale nie każdy powinien.

 class="wp-image-1303189"
REKLAMA

Wersja demonstracyjna tej gry właśnie wylądowała na Steam. Program jest adresowany do pełnoletnich użytkowników platformy cyfrowej dystrybucji. W momencie pisania tego tekstu demo zostało pozytywnie ocenione przez większość graczy. Ci podkreślają wyższą jakość rozgrywki niż w przypadku Agony i ciekawsze walki. Do poprawy jest natomiast optymalizacja oraz płynność ruchu (anty)bohaterki.

Twórcy z Madmind Studio obiecują, że opinie na temat wersji demonstracyjnej pozwolą im lepiej dopracować finalny produkt. Ten wciąż nie ma jeszcze sprecyzowanej daty premiery.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA