REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

69 zł i masz oświetlenie ogrodowe z darmowym prądem

Nareszcie zrobiło się ciepło, a więc można spędzić więcej czasu w ogrodzie. Warto pomyśleć o oświetleniu, które może być tanie i ekologiczne.

69 zł i masz oświetlenie ogrodowe z darmowym prądem
REKLAMA

Oświetlenie ogrodu pozwoli korzystać z niego również po zmroku. Niewiele osób podejmuje się wykonania takiego oświetlenia, bo narosło wokół niego wiele mitów. Wielu osobom wydaje się, że potrzebne będą rozkopy, zakopywanie przewodów, a do tego dbanie o to, by całość była wodoodporna.

REKLAMA

Da się prościej. Lampa solarna jest prosta i ekologiczna, a kosztuje tylko 69 zł.

Zewnętrzna lampa ogrodowa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp jest dostępna w sklepie Spider’s Web za 69 zł. To produkt, który zapewni oświetlenie ogrodu w najprostszy możliwy sposób. Wystarczy wbić lampę w ziemię i na tym praca się kończy.

Lampa solarna ma wysokość 56 cm i daje białe światło. Źródłem zasilania jest wbudowany akumulator, który ładuje się w ciągu dnia, korzystając z energii promieniowania słonecznego. Sprzęt jest bowiem wyposażony w panel solarny 2V/200 mA, który pozwala naładować akumulator nawet kiedy za dnia słońce będzie za chmurami.

Oświetlenie jest odporne na warunki atmosferyczne.

REKLAMA

Lampa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp spełnia normą odporności IP44, dzięki czemu nie będzie jej straszny deszcz. Sprzęt jest dostępny w kolorze inox, a całkowite wymiary lampy to 56,5 cm długości i 8 cm średnicy. Po wbiciu zaostrzonej części w ziemię lampa wystaje na 40 cm.

Bardzo nisko koszt sprawia, że możemy zainstalować w ogrodzie kilka lamp i oświetlić nimi ścieżkę, oczko wodne, czy altankę. Cała instalacje jest wyjątkowo prosta i nie generuje żadnych kosztów. Dzięki temu lampy solarne są bardzo ekonomicznym i jednocześnie ekologicznym rozwiązaniem.

Lampa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp jest dostępna w sklepie Spider’s Web za 69 zł.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA