REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

69 zł i masz oświetlenie ogrodowe z darmowym prądem

Nareszcie zrobiło się ciepło, a więc można spędzić więcej czasu w ogrodzie. Warto pomyśleć o oświetleniu, które może być tanie i ekologiczne.

07.06.2021
13:07
69 zł i masz oświetlenie ogrodowe z darmowym prądem
REKLAMA

Oświetlenie ogrodu pozwoli korzystać z niego również po zmroku. Niewiele osób podejmuje się wykonania takiego oświetlenia, bo narosło wokół niego wiele mitów. Wielu osobom wydaje się, że potrzebne będą rozkopy, zakopywanie przewodów, a do tego dbanie o to, by całość była wodoodporna.

REKLAMA

Da się prościej. Lampa solarna jest prosta i ekologiczna, a kosztuje tylko 69 zł.

 class="wp-image-1737909"

Zewnętrzna lampa ogrodowa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp jest dostępna w sklepie Spider’s Web za 69 zł. To produkt, który zapewni oświetlenie ogrodu w najprostszy możliwy sposób. Wystarczy wbić lampę w ziemię i na tym praca się kończy.

Lampa solarna ma wysokość 56 cm i daje białe światło. Źródłem zasilania jest wbudowany akumulator, który ładuje się w ciągu dnia, korzystając z energii promieniowania słonecznego. Sprzęt jest bowiem wyposażony w panel solarny 2V/200 mA, który pozwala naładować akumulator nawet kiedy za dnia słońce będzie za chmurami.

Oświetlenie jest odporne na warunki atmosferyczne.

REKLAMA
 class="wp-image-1737906"

Lampa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp spełnia normą odporności IP44, dzięki czemu nie będzie jej straszny deszcz. Sprzęt jest dostępny w kolorze inox, a całkowite wymiary lampy to 56,5 cm długości i 8 cm średnicy. Po wbiciu zaostrzonej części w ziemię lampa wystaje na 40 cm.

Bardzo nisko koszt sprawia, że możemy zainstalować w ogrodzie kilka lamp i oświetlić nimi ścieżkę, oczko wodne, czy altankę. Cała instalacje jest wyjątkowo prosta i nie generuje żadnych kosztów. Dzięki temu lampy solarne są bardzo ekonomicznym i jednocześnie ekologicznym rozwiązaniem.

Lampa Siatom FDTWLV Outdoor Solar Lamp jest dostępna w sklepie Spider’s Web za 69 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA