W ramach projektu „EKOlogiczny Jarocin” miasto wycięło 100 starych drzew. Burmistrz: „usunięcie jest tylko chwilowe”
Rozumiem, że na czas robót odcięto pnie, by w cudowny sposób „dokleić” je po zakończeniu robót - pytają zirytowani mieszkańcy, którzy na początku lutego zauważyli, że z centrum miasta zniknęła ponad setka drzew, które stały w tym miejscu od 20 do nawet 100 lat. Tłumaczenia burmistrza nie pomagają.

REKLAMA