REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt
  3. Technologie
  4. Tech

Huawei P50 Pro nabiera kształtów. Najważniejszy ma być aparat

Pod pewnymi względami P50 Pro ma być lekkim krokiem wstecz względem aktualnego sztandarowca w formie P40 Pro. Nowy telefon Huawei ma cechować ciekawe połączenie prostoty i funkcjonalności.

huawei p50 pro
REKLAMA

Jak wynika z informacji pozyskanych przez OnLeaks, P50 Pro od frontu wyglądem będzie przypominał poprzedni model. Również i w tym telefonie zastosowano kształt wyświetlacza, który branżowo lubimy określać jako wodospadowy (waterfall display), a więc z charakterystycznymi zagięciami po bokach. Różnic będzie jednak kilka, i… większość na minus. Przynajmniej jeśli chodzi o te cechy wyświetlacza, o których się właśnie dowiadujemy.

REKLAMA

Huawei rezygnuje bowiem z podwójnego przedniego aparatu. To oznacza mniej wiarygodny bokeh przy autoportretach. Osobiście jednak najbardziej żałuję bardziej zaawansowanego systemu uwierzytelniania twarzą. Huawei jako jeden z nielicznych producentów oferował odblokowanie telefonu twarzą przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa – druga z cech jest rzadko spotykana. Niestety, będziemy musieli o tym zapomnieć. Huawei zrezygnował też ponoć z wibrującego wyświetlacza w formie głośnika – P50 Pro zawierać będzie tradycyjny głośnik.

W Huawei P50 Pro ważny będzie aparat.

REKLAMA

Aparat w Huawei P50 Pro bazować ma na potrójnym module z P40 Pro. Uaktualniony ma być jednak aparat główny, a także aparat szerokokątny. Niestety nie wiemy jeszcze dokładnie na czym to unowocześnienie ma właściwie polegać. Biorąc jednak pod uwagę świetny aparat w P40 Pro – to może być bardzo ciekawe.

Niestety najpewniej P50 Pro pracować będzie pod kontrolą systemu EMUI bez Usług Google Play. To oznacza koniecznośc korzystania z usług Huawei i brak dostępu do, między innymi, Map Google czy Sklepu Play. Na szczęście usługi Huaweia cały czas się rozwijają – kto wie, może w końcu przestaniemy mieć powody do przypominania przy każdej okazji, że Huaweie fajne, ale bez Google’a. Oby.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA