REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Przezroczyste etui do iPhone’a 12. Case’y, które warto kupić

Przezroczyste etui do iPhone’a 12 oraz iPhone’a 12 Pro pozwoli zadbać o nowy telefon Apple’a bez rezygnowania z podziwiania wybranej przez siebie wersji kolorystycznej. Tylko które wybrać? Przygotowaliśmy listę kilku polecanych modeli.

29.12.2020
19:20
iphone-12-otwieracz-9
REKLAMA

Telefony marki Apple to małe dzieła sztuki, ale kosztują niemało. Wiele osób boi się, że przypadkiem uszkodzi ekran oraz obudowę — czy to upuszczając urządzenie, czy też wrzucając je do torebki lub kieszeni z kluczami i drobniakami. Jak się przed tym bronić? Jest na szczęście kilka sposobów.

REKLAMA

Jakie przezroczyste etui do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro wybrać?

Ochronę wyświetlacza zapewniają szkła lub folie, a plecki i krawędzie boczne można skryć pod etui. Nie każdy konsument jednak chce owlekać swojego nowego telefonu kolorowym plastikiem, gumą albo skórą.

Z myślą o takich osobach produkowane są przezroczyste etui. Przygotowaliśmy listę kilku polecanych bezbarwnych modeli, które będą pasowały do obu tegorocznych 6,1-calowych smartfonów Apple’a, czyli iPhone’a 12 oraz iPhone’a 12 Pro.

 class="wp-image-1499375"

Przezroczyste etui Spigen Ultra Hybrid — iPhone 12 i iPhone 12 Pro

To bezbarwne etui wykonane zostało z termoplastycznego poliuretanu (TPU) i uzupełniono je mocnym poliwęglanowym panelem. Dzięki temu krystalicznie czysty Ultra Hybrid marki Spigen do smartfonów iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro zapewnia ochronę przed uszkodzeniami przy zwiększaniu ich wagi i grubości w minimalnym stopniu. Ma też certyfikat MIL-STD 810G-516.6 — oznacza to, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

 class="wp-image-1499378"

Przezroczyste etui Spigen Liquid Crystal — iPhone 12 i iPhone 12 Pro

Kolejne etui z termoplastycznego poliuretanu (TPU) w zestawieniu jest również niezwykle cienkie, dzięki czemu nie pogrubia znacząco telefonu, a przy tym zachowuje jego kształt. Spigen Liquid Crystal zwiększa przy tym przyczepność, a tym samym komfort użytkowania i nie ogranicza dostępu do portów zewnętrznych.

 class="wp-image-1499381"

Przezroczyste etui Spigen Slim Armor Essential S — iPhone i iPhone 12 Pro

Również i ten model wykonano z amortyzującego termoplastycznego poliuretanu (TPU) oraz wzmacniającego poliwęglanu. Jest lekkie i smukłe, a rogu dodatkowo ochrania technologia Air Cushion Corners. Poprawia ona amortyzację, dzięki czemu włożony w nie telefon jest znacznie bardziej odporny na upadki. Oprócz tego w etui umieszczona została nóżka, która ułatwia oglądanie wideo bez trzymania telefonu w dłoni.

 class="wp-image-1499384"

Przezroczyste etui Spigen Quartz Hybrid — iPhone 12 i iPhone 12 Pro

To etui ochronne ma nietypową konstrukcję. Powstało z połączenia szkła hartowanego o twardości na poziomie 9H z amortyzującym upadki termoplastycznym poliuretanem (TPU). Tylny panel jest dzięki temu w pełni przejrzysty, dzięki czemu oddaje design telefonu. Spigen Quartz Hybrid jest przy tym wyjątkowo odporne na zarysowania. Nie zbiera też za specjalnie odcisków palców dzięki pokryciu go warstwą oleofobową.

 class="wp-image-1499387"

Przezroczyste etui Ringke Air — iPhone 12 i iPhone 12 Pro

REKLAMA

Ostatni model w zestawieniu to Ringke Air, czyli etui z certyfikatem MIL STD 810G-516.6 o grubości zaledwie 1,3 mm. Wykonane zostało z termoplastycznego poliuretanu (TPU), który zapewnia zarówno ochronę przed zarysowaniami i upadkami, jak i pewnych chwyt oraz dobrą przyczepność.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA