REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Hitman za darmo na Epic Games Store. Trzeba się spieszyć, promocja trwa krótko

Epic Game Store kontynuuje swoją strategię utrzymywania zainteresowania graczy przez rozdawnictwo. Nie mamy z tym problemu: wszak darmowy Hitman to nie lada gratka.

27.08.2020
10:50
hitman za darmo
REKLAMA

Epic Game Store, podobnie jak Xbox czy PlayStation, buduje lojalność swoich użytkowników przez cykliczne prezenty w formie darmowych gier. Jednak w przeciwieństwie do większości konkurencji, nie wiąże się to z koniecznością opłacania jakiegoś abonamentu. Wystarczy mieć aktywne konto na Epic Games Store by móc odbierać prezenty.

REKLAMA

Najnowszy prezent na Epic Games Store to Hitman. Grę w wersji na PC można pobrać za darmo.

 class="wp-image-1403690"

Właściwie to nie tyle otrzymujemy samą grę za darmo, a ograniczony czasowo promocyjny stuprocentowy rabat. Hitmana musimy na Epic Games Store kupić. Tyle że za ów zakup zapłacimy okrągłe 0 zł. Za sprawą tej drobnej komplikacji licencja na grę przypisana jest do naszego konta Epic dożywotnio, a nie tylko na czas promocji. Warto bowiem mieć na uwadze, że ta kończy się 3 września. Po tej dacie rabat na zakup nie będzie już dostępny.

REKLAMA

Hitman z 2016 r. – bo o tej wersji mowa – to reboot starej i uwielbianej przez wielu graczy serii o zabójcy na zlecenie. Wcielamy się w tej sandboxowej grze w Agenta 47, a naszym zadaniem będzie likwidacja zleconych celów w wielu różnych zakątkach świata. Będziemy musieli przy tym być dość kreatywni – zadania wymagają więcej kombinowania, niż tylko wycelować w biedaka i pociągnąć za spust.

W styczniu 2021 r. na rynku pojawi się gra Hitman 3. Wersja na PC będzie dostępna na wyłączność na Epic Games Store.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News. (

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA