REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Już o 19:00 pokaz Square Enix na E3 2018. Zobacz na żywo przyszłość Tomb Raidera i Kingdom Hearts

Square Enix to kolejny po Bethesdzie, EA oraz Microsofcie wielki wydawca gier wideo, który organizuje własną konferencję podczas E3 2018. Pokaz rozpoczyna się o 19:00 polskiego czasu i zobaczysz go na żywo, korzystając z poniższego odtwarzacza.

11.06.2018
17:30
[live] Już o 19:00 konferencja Square Enix na E3 2018 - oglądaj na żywo
REKLAMA
REKLAMA

Square Enix ma do pokazania nowych reprezentantów trzech bardzo ważnych serii: Tomb Raidera, Just Cause oraz Kingdom Hearts. Osobiście jestem podekscytowany zwłaszcza tą ostatnią pozycją. Na nową, pełnoprawną kampanię w świecie Kingdom Hearts czekam już od dobrych 12 lat. Nie mogę się doczekać, kiedy gra ujrzy światło dziennie i kiedy przeżyję epicką, długą, baśniową i magiczną przygodę.

Miłośnicy bardziej filmowej akcji na pewno ucieszą się na Shadow of the Tomb Raider.

Najnowsze przygody Panny Croft zapowiadają się co najmniej równie dobrze jak dwie poprzednie odsłony serii. Tym razem gracz trafi gdzieś do Ameryki Południowej bądź Ameryki Środkowej, przypadkowo ściągając na siebie katastrofę z mrocznymi siłami w tle. Nie zabraknie wspinaczek, cichego eliminowania przeciwników przy pomocy łuku i strzał oraz kontaktowej walki czekanami w dłoniach. Liczę również na nieco więcej mroku i starożytnych, przedwiecznych bóstw czekających aby wydostać się na powierzchnię i zawładnąć ludzkością. Zboczenie zawodowe.

REKLAMA

Bardzo możliwe, że właśnie dzisiaj Square Enix pokaże pierwszą naprawdę poważną, pierwszą naprawdę rozbudowaną grę z serii Avengers. Pewniakiem jest również efekciarskie Just Cause 4, o istnieniu którego wiemy od przynajmniej kilkudziesięciu godzin.

Konferencja Square Enix z okazji E3 2018 rozpoczyna się w poniedziałek 11 czerwca o 19:00 polskiego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA