Język programowania, który jest oczkiem w głowie NASA. Python nie ukąsi, jeżeli podejdziesz do niego z odpowiednim kursem

Lokowanie produktu

Python to współcześnie czwarty najpopularniejszy język programowania na świecie, znajdujący się zaraz za Javą, C oraz C++. Korzysta z niego NASA, Google, Facebook i masa firm związanych z ochroną, bezpieczeństwem oraz analizą i przetwarzaniem danych. Możesz się go nauczyć, wykorzystując 92-procentową zniżkę na kurs.

20.01.2018 19.44
Python dla początkujących - profesjonalny kurs z 92 proc. rabatu

Według indeksu TIOBE na styczeń 2018 roku, Python to czwarty najpopularniejszy język programowania na świecie. Chociaż powstał w 1991 roku, zdaje się być wiecznie żywy. Rośnie na znaczeniu zwłaszcza teraz, ponieważ Pythona powszechnie ceni się jako narzędzie do zadań związanych z bezpieczeństwem oraz analizą danych. Wraz z rozwojem data science, Internetu Rzeczy oraz wielkich baz informacji zwiększa się również zapotrzebowanie na programistów znających ten język.

Nie znam nikogo, kto kwestionowałby data science jako przyszłościową domenę kariery naukowej oraz zawodowej. Żyjemy w czasach cyfrowego śladu. Niebawem wszystko, co żywe i martwe, będzie pozostawiało dane. Ludzie, pojazdy, lodówki, fabryki, rowery, telewizory, zabawki… Wszystko to łączy permanentna, niewidoczna sieć przesyłowa danych. Informacji, które trzeba odpowiednio zgromadzić, zabezpieczyć, zinterpretować oraz wykorzystać. Właśnie tutaj pojawia się Python, który jest językiem wręcz stworzonym do poważnych zadań związanych z danymi.

Dlatego z Pythona korzysta NASA, Facebook, Google oraz masa firm z sektora bezpieczeństwa i analizy informacji.

Python dla początkujących - profesjonalny kurs z 92 proc. rabatu class="wp-image-666181" title="Python dla początkujących - profesjonalny kurs z 92 proc. rabatu"

Widzicie na odwiedzanej przez was stronie WWW wtyczkę Facebooka zachęcającą do polubienia? To API napisane w Pythonie. Na pewno oglądaliście coś na YouTube. Ten w dużej części został napisany przy pomocy omawianego języka programowania. Python był jednym z trzech pierwszych języków wspieranych na platformie aplikacji Google. Za jego pomocą w NASA napisali system odpowiedzialny za… start kosmicznych promów. Drobnostka.

Według indeksu TIOBE, Python cieszy się aktualnie największą popularnością od 2001 roku. Pod tym względem pobił nawet C#, które od miesięcy zajmowało czwartą lokatę w skali globu. To nie jest przypadek, że Python właśnie teraz staje się niezwykle popularny. Ruszył wielki proces migracji nauki, biznesu i produkcji w kierunku data science. Ci, którzy znają Pythona, bardzo na nim skorzystają. Ci, którzy go nie znają, mogą się nauczyć. To wcale nie takie trudne, jak się wydaje.

Jak wskazuje nazwa, kurs został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy nie mieli wcześniej żadnego kontaktu z Pythonem. Założeniem szkolenia jest zapoznanie uczestników z językiem programowania od samego początku. Tak, aby każdy miał dokładnie takie same szanse na zrozumienie, czym jest Python i jak go wykorzystać. Dlatego uczestnicy kursu nie muszą posiadać doświadczenia w programowaniu. Premiowane będą za to umysły ścisłe, które doskonale radzą sobie z logiką.

Za kurs odpowiada Rafał Kraik - trener certyfikowany przez Microsoft, a także specjalista z zakresu baz danych. Twórca szkolenia przygotował ponad 7 godzin materiałów wideo podzielonych na 10 podstawowych zagadnień tematycznych: Wprowadzenie, instalacja Pythona oraz narzędzi, podstawy wiedzy o języku, typy zaawansowane, sterowanie programem, pętle w Pythonie, typy - informacje zaawansowane, funkcje, operacje wejścia i wyjścia oraz obsługa błędów w Pythonie.

Python dla początkujących - profesjonalny kurs z 92 proc. rabatu class="wp-image-666256" title="Python dla początkujących - profesjonalny kurs z 92 proc. rabatu"

Co ważne, nie są to suche prezentacje. Szkolenie posiada istotny element laboratoryjny - stawia przed uczestnikami zadania do rozwiązania, wraz z odpowiedziami oraz gotowymi modelami opublikowanymi w osobnych podrozdziałach. Python dla początkujących nie jest tylko pogadanką na temat języka programowania. To domowe warsztaty, które zmuszają do główkowania oraz logicznego myślenia.

Zakończenie kursu wiąże się z uzyskaniem certyfikatu, a także dożywotnim dostępem do materiałów szkoleniowych.

Lista kompetencji, które wchodzą w skład szkolenia, jest naprawdę pokaźna. Mimo tego, użytkownicy na platformie Udemy już pytają, czy pojawi się kolejny stopień kursu, tym razem dla osób, które podstawy z Pythonem mają już za sobą. Trudno o lepszą rekomendację dla szkolenia, które zostało objęte aż 92-procentową zniżką. Wystarczy przeczytać komentarze tych osób, które wzięły już udział w kursie.

Lokowanie produktu
Najnowsze