Orange: "4G" w Play bezpodstawne. Play: konkurencja obiecuje gruszki na wierzbie
Stosowanie przez Play w swoich reklamach i przekazie marketingowym terminu „4G” jest „bezpodstawne” – oświadczył Mariusz Gaca, prezes Centertela i dyrektor Grupy TP ds. sprzedaży i obsługi klientów w wywiadzie dla serwisu Telepolis.pl. Według Gacy wątpliwości wokół 4G Play, jakie branża podnosiła już od końca 2010 r., kiedy operator zapowiedział posługiwanie się tym terminem, zostały ostatecznie rozwiane wraz z niedawnym oświadczeniem branżowej organizacji ITU (International Telecommunication Union).

REKLAMA