REKLAMA

Dreame pozamiatało, dosłownie i w przenośni. Wspaniały robot, nowe odkurzacze i… pielęgnacja włosów

Zwiedzający Electronics Show mają okazję jako jedni z pierwszych do zapoznania się z Dreame X40 Ultra, czyli pretendenta do miana najlepszego robota sprzątającego na rynku. Firma też po raz pierwszy zaprezentowała produkty z segmentu beauty, a także wizję przyszłości.

21.06.2024 16.37
Electronics Show Dreame
REKLAMA

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest producentem inteligentnych urządzeń sprzątających, które, wedle deklaracji tejże firmy, mają na celu poprawę jakości życia użytkowników na całym świecie. Zainspirowana osiągnięciami technologii kosmicznej, Dreame stara się stosować jak najbardziej zaawansowane rozwiązania, nieustannie chcąc rewolucjonizować przemysł urządzeń sprzątających. Współpracując z ekosystemem Xiaomi od końca 2017 r., firma szybko stała się jednym z kluczowych graczy na rynku.

REKLAMA

Dreame nie tylko tworzy wysokiej klasy odkurzacze i roboty sprzątające, ale również angażuje się w rozwój technologiczny, posiadając ponad 150 patentów. Innowacje takie jak szybki silnik czy algorytm SLAM są przykładami, jak firma wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia produktów, które aspirują do bycia liderami na światowym rynku. Zespół Dreame składa się między innymi z absolwentów znanego Uniwersytetu Tsinghua.

Tyle teorii. A jak z praktyką? Zwiedzający Electronics Show mogą podziwiać robota X40 Ultra

 class="wp-image-4718201" width="840"
Dreame X40 Ultra

Dreame X40 Ultra jest wyposażony w system Vormax i cechuje się mocą ssącą do 12 tys. Pa, co powinno gwarantować skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, od sierści zwierzęcej po większe cząstki kurzu. Jego wysuwana szczotka boczna pozwala na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, a funkcja automatycznego czyszczenia oraz opróżniania zbiornika na kurz, w połączeniu z myciem mopów w wodzie o temperaturze 70°C, zapewnia wygodę i utrzymanie nienagannego porządku.

Dreame X40 Ultra ma być również wyjątkowo efektywny dzięki rozwiązaniu MopExtend RoboSwing, które umożliwia dokładne czyszczenie wzdłuż listew przypodłogowych i krawędzi. Pady mopujące, wysuwające się do 4 cm, zapewniają kompleksowe czyszczenie każdego zakątka. Dodatkowo wykrywanie zabrudzeń OmniDirt pozwala na precyzyjne mopowanie, analizując barwy wody przez pięć kanałów i dostosowując moc ssącą do poziomu zanieczyszczeń.

Nie tylko wypasiony sztandarowy model. Dreame zaprezentował też klasyczne pionowe odkurzacze Z20 i Z30 i nowe roboty, z nutką innowacji

Nowiutkie Dreame Z20 i Z30 oferować będą moc ssania 250 W i czas pracy wynoszący nawet 90 minut. Odkurzacz filtruje wszystkie niepożądane mikrocząsteczki z ponoć wzorową skutecznością. A do tego inteligentnie dobiera moc ssania do wykrytych zanieczyszczeń, by oferować skuteczne sprzątanie przy dłuższym czasie pracy bez ładowania akumulatora. Z20 wyposażony jest też w wyświetlacz LCD do monitorowania stanu czyszczenia. Z20 to również wymienne szczotki główne z podświetleniem, zmotoryzowana mini-szczotka i wszechstronne ssawki.

Dzięki mocy ssania sięgającej 6000 Pa, robot Dreame D10 Plus Gen 2 skutecznie powinien usuwać brud, kurz, okruchy i sierść. Robot nie tylko odkurza podłogi, ale także umyje je na mokro. Wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 150 ml, oferuje trzy poziomy przepływu wody. Robot samodzielnie opróżnia swój zbiornik na kurz za pomocą stacji. Worek o pojemności 4 l wystarczać ma nawet na 90 dni użytkowania, a akumulator o pojemności 5200 mAh zapewnia czas odkurzania i mopowania do 285 minut. A do tego technologia Smart Pathfinder pozwala robotowi precyzyjnie odnajdywać się w pomieszczeniach, unikać przeszkód i pokonywać progi.

Dreame D10 Plus Gen 2

Dreame wkracza do strefy beauty. Na początek z urządzeniami do pielęgnacji włosów

Dreame Pocket łączy w sobie kompaktowe wymiary z potężną wydajnością. Wydaje się świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie szybkość i efektywność suszenia włosów, a jednocześnie oczekują produktu łatwego w obsłudze i przechowywaniu. Dzięki rozwiązaniu IonicFlow, suszarka Dreame Pocket emituje jony, które neutralizują statyczne ładunki na włosach, zapewniając im gładkość i połysk bez efektu puszenia się.

Co więcej, Dreame Pocket wyróżnia się na tle innych suszarek do włosów inteligentnym systemem kontroli temperatury, który chroni włosy przed przegrzaniem i uszkodzeniem. System HeatShield automatycznie dostosowuje ciepło w zależności od wilgotności włosów, co pozwala na bezpieczne i zdrowe suszenie. Dodatkowo lekka konstrukcja sprawia, że suszarka jest wygodna w użyciu nawet podczas długotrwałego stylizowania.

Ciekawie zapowiada się też Dreame Hair Glory, czyli suszarka o dużej prędkości, z wysokoobrotowym silnikiem o prędkości 110 tys. obr./min. Zachowuje przy tym wszystkie atuty poprzednio opisanego modelu, w tym niską wagę, emisję jonów czy monitorowanie temperatury.

Dreame AirStyle

Dreame AirStyle to z kolei wielofunkcyjny styler do włosów, który pozwala na suszenie, prostowanie, kręcenie i stylizację włosów bez konieczności korzystania z wielu różnych urządzeń. Jest wyposażone w szereg nasadek, które umożliwiają różnorodne stylizacje. Od dużych loków po gładkie, proste pasma - AirStyle radzi sobie z każdym wyzwaniem.

Dodatkowo technologia jonizacji zapewnia włosom blask i chroni je przed puszeniem się, co jest szczególnie ważne w wilgotne dni. Lekka konstrukcja i długi przewód to kolejne cechy, które podnoszą komfort użytkowania. Dreame AirStyle jest także wyposażony w system ochrony termicznej, który zapobiega przegrzewaniu się włosów i skóry głowy, co jest kluczowe dla zachowania zdrowia i kondycji włosów.

Dreame AirStyle

Dreame Hair Miracle do stylizacji włosów ma pozwalać na osiągnięcie salonowych efektów w domowym zaciszu. Dzięki funkcjom takim jak regulacja temperatury czy system równomiernego rozprowadzania ciepła, Dreame Hair Miracle gwarantować ma optymalną ochronę włosów podczas stylizacji.

A co powiecie o robokosiarce od Dreame?

Dreame Roboticmower A1 to robot koszący, automatycznie kosi trawnik, dostosowując się do jego kształtu i wielkości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych czujników, Dreame Roboticmower A1 może omijać przeszkody i bezpiecznie pracować w różnych warunkach. Robot ten jest wyjątkowo cichy, co pozwala na jego użytkowanie nawet w godzinach wieczornych bez zakłócania spokoju domowników czy sąsiadów.

Ponadto jego efektywność i precyzja koszenia są, według zapewnień producenta, nieporównywalne z tradycyjnymi kosiarkami. Dreame Roboticmower A1 jest także wyposażony w system, który zapewnia równomierne koszenie na całej powierzchni trawnika, co przekłada się na estetyczny i zdrowy wygląd ogrodu.

Dreame Roboticmower A1 można łatwo zaprogramować za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na ustalenie harmonogramu koszenia oraz monitorowanie pracy urządzenia z dowolnego miejsca. Robot jest również wyposażony w system antykradzieżowy, który zabezpiecza go przed niepowołanym użyciem.

To i wiele więcej na Electronics Show. Dreame jest strategicznym partnerem wydarzenia

REKLAMA

Electronics Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży elektronicznej, które co roku do Warsaw PTAK Expo przyciąga tysiące entuzjastów nowych technologii, profesjonalistów oraz liderów rynku. Od zaawansowanych gadżetów, przez inteligentne systemy domowe, aż po najnowsze rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji -Electronics Show to miejsce, w którym warto się pojawić w bieżący weekend. Wstęp jest darmowy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA