REKLAMA

Kupiłeś Amazon Prime dla serialu Fallout? Masz grę Fallout 76 za darmo

Jeżeli z okazji premiery serialu Fallout wykupiłeś abonament Amazon Prime, czeka na ciebie również darmowa gra Fallout 76 w wersji PC oraz Xbox. Warto dać jej szansę, bo zmieniła się na lepsze.

12.04.2024 14.00
Kupiłeś Amazon Prime dla serialu Fallout? Masz grę Fallout 76 za darmo
REKLAMA

Liczba abonentów programu Amazon Prime na pewno wyraźnie wzrosła. Wiele osób zdecydowało się opłacić roczny abonament w wysokości 49 zł, by zyskać dostęp do platformy VoD Prime Video oraz serialu Fallout. Wysokobudżetowa produkcja osadzona w uniwersum popularnych gier zbiera świetne recenzje, zachęcając do nabycia subskrypcji.

REKLAMA

Nie każdy o tym wie, ale kupując abonament Amazon Prime zyskujemy też grę Fallout 76.

Gra Fallout 76 to jeden z benefitów programu Prime Gaming, także wliczanego w abonament Amazon Prime. Dzięki ofercie Prime Gaming wszyscy abonenci mogą pobrać grę Fallout 76 bez dodatkowych kosztów, zarówno w wersji na PC, jak również konsole Xbox.

Aby zdobyć grę Fallout 76, wystarczy odwiedzić witrynę Prime Gaming i zalogować się na swoje konto Amazon. Otrzymamy wtedy dwa unikalne klucze aktywacyjne - jeden do sklepu Microsoft dla PC, drugi do sklepu na konsolach Xbox. Po ich wpisaniu gra zostaje przypisana do naszej cyfrowej kolekcji.

Fallout 76 nie zachwycił na premierę, ale od tamtego czasu zmienił się na lepsze.

Premiera sieciowego Fallouta 76 zdecydowanie nie należała do udanych. Gra była pełna błędów, a także kompromitujących uproszczeń względem tradycyjnych odsłon serii dla jednego gracza. W połączeniu z archaiczną grafiką i serwerami działającymi w kratkę, doświadczenie było bardzo rozczarowujące.

Od czasu premiery Bethesda sukcesywnie naprawia oraz powiększa grę Fallout 76. Na przestrzeni lat w produkcji nareszcie pojawili się niezależni bohaterowie z unikalnymi misjami, nowe tereny do odkrycia, ulepszony i rozwinięty system budowy oraz tona nowej zawartości do zdobycia.

REKLAMA

Jeśli odbiliście się od Fallouta 76 na premierę, teraz, napędzani serialowym hype’em, macie dobrą okazję, by dać grze drugą szansę. Nic was to nie kosztuje, za to sam Fallout 76 jest radykalnie lepszy niż przed laty. Szkoda tylko, że wciąż nie doczekał się natywnej wersji na konsole nowszej generacji oraz międzyplatformowego wsparcia cross-play.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA